Oceněný software s funkcí rodičovské kontroly

„Aplikace Norton Family Premier nabízí rodičům dnešních dětí, které jsou prakticky neustále připojeny k internetu, pestrou škálu funkcí rodičovského zámku a sledování.“

- Neil J. Rubenking

av pc logo

Převzato ze stránek www.pcmag.com se svolením. © 2016 Ziff Davis, LLC. Všechna práva vyhrazena.

Vyzkoušejte produkt Norton Family Premier ZDARMA na 30 dní.

Viz níže uvedené informace o přihlášení k odběru.*

UMOŽNĚTE DĚTEM BEZPEČNÝ POBYT V JEJICH PROPOJENÉM SVĚTĚ

Aplikace s funkcí rodičovského zámku Norton Family pomáhá chránit vaše děti před internetovými hrozbami. Informuje vás o tom, co děti dělají na internetu, a pomáhá zjišťovat potenciální nebezpečí, dříve než z něj vznikne akutní problém.

Přečtěte si úplné požadavky aplikace Norton Family na systém
UMOŽNĚTE DĚTEM BEZPEČNÉ POZNÁVÁNÍ INTERNETU
Umožněte dětem bezpečné používání internetu a zároveň je ochraňte před nevhodným obsahem a aplikacemi pomocí oceněného softwaru Norton s funkcí rodičovského zámku.
VÍCE INFORMACÍ O RODIČOVSKÉ KONTROLE
UMOŽNĚTE DĚTEM DOSÁHNOUT VYVÁŽENÉHO POUŽÍVÁNÍ
Nastavte limity, které dětem omezí používání zařízení, a vytvořte u nich zdravé návyky, které se jim budou v budoucnu hodit.
VÍCE INFORMACÍ O DOHLEDU NAD DOBOU POUŽÍVÁNÍ
NAUČTE DĚTI BEZPEČNÉ NÁVYKY PŘI POUŽÍVÁNÍ INTERNETU
Aplikace Norton Family obsahuje nástroje, které vás informují o aktivitách dětí online a upozorní vás na nebezpečné chování, takže si s nimi můžete o všem promluvit.
VÍCE INFORMACÍ O BEZPEČNOSTI ONLINE
ZÍSKEJTE POCIT BEZPEČÍ
Když se děti stanou nezávislými, získáte jistotu, že jsou chráněny, i když je nemáte na očích, a to pomocí nástrojů sledujících polohu jejich zařízení se systémem Android nebo iOS.1,2
VÍCE INFORMACÍ O DOHLEDU NAD POLOHOU
Aplikace Norton Family Premier je nyní součástí aplikace Norton Security Premium.
Který produkt je pro mě ten pravý?
Dohled nad webem
Umožněte dětem bezpečně procházet web pomocí nástrojů, které blokují nevhodné webové stránky a zároveň vám umožňují sledovat, jaké stránky děti navštěvují.
Dohled nad dobou používání
Mějte přehled o tom, kolik času vaše děti tráví u počítačů nebo zařízení se systémem Android či iOS. Podporujte zdravější návyky naplánováním konkrétní doby, kdy lze každé zařízení během dne nebo týdne používat, a kolik hodin denně je možné strávit u každého zařízení.
Dohled nad vyhledáváním
Zobrazte slova, výrazy a fráze, které děti hledají, čímž zjistíte více o jejich zájmech a ochráníte je před nevhodným obsahem.
Dohled nad sociálními sítěmi
Zjistěte, jak často se děti přihlašují z počítačů ke službě Facebook, a zobrazte jméno, které používají ve svých profilech, abyste si s nimi mohli promluvit o inteligentních návycích při používání sociálních médií.
Ochrana osobních údajů
Zabraňte tomu, aby děti při používání internetu uvedly citlivé osobní údaje, včetně telefonního čísla, adresy, školy, kterou navštěvují, nebo e-mailové adresy.
E-mailová upozornění
Zjistěte, když se vaše děti pokusí navštívit blokovanou stránku, abyste si s nimi mohli promluvit o vhodném obsahu.
Žádost o přístup
Pokud děti nesouhlasí s blokováním stránky nebo domácím pravidlem, mohou rodičům prostřednictvím aplikace Norton Family odeslat vzkaz, což usnadňuje vzájemnou komunikaci.
Historie činností
Jednoduše zjistěte, co děti dělají na svých připojených zařízeních a kolik času strávily na počítačích, takže jasně rozpoznáte trendy a nově vznikající návyky.
Posledních 30 dní
Posledních 30 dní
Intuitivní webový portál
Pomáhá spravovat nástroje ochrany na všech zařízeních pomocí webového portálu se snadnou obsluhou.
Aplikace pro rodičovské mobilní zařízení2
Mějte ve svém mobilním zařízení se systémem přehled o činnosti svých dětí online a upravujte nastavení kdykoli a kdekoli.
Dohled nad polohou1, 2
Pomocí nástrojů, které umožňují sledování polohy zařízení dětí se systémem Android nebo iOS a které zobrazují 30denní historii jejich polohy, získáte přehled o tom, kde se děti nacházejí.
Dohled nad mobilními aplikacemi2
Zjistěte, jaké aplikace si děti stáhly do zařízení se systémem Android, a zvolte, jaké aplikace mohou používat, například YouTube nebo Facebook.
Dohled nad videem4
Zobrazte seznam videí ve službě YouTube, která děti sledovaly v zařízeních, přičemž z každého videa můžete rovněž zobrazit ukázku, abyste mohli v případě potřeby reagovat.
Okamžité zamknutí
Rodiče mohou zamknout zařízení, a zabránit tak dětem v jeho používání, aby se mohly soustředit na jiné činnosti nebo se připojit k rodinné večeři. V režimu zamknutí nelze získat přístup k žádným aplikacím, webovým prohlížečům, hrám, produktům společnosti Microsoft ani dalším funkcím v zařízení, dokud přístup ručně nepovolíte prostřednictvím portálu aplikace Family. Jednotlivá zařízení lze odemknout pomocí kódu PIN. Rodiče a děti se mohou vzájemně kontaktovat i v případě, že je zařízení zamknuto.
Měsíční a týdenní zprávy
Zvolte si možnost posílání podrobných zpráv o tom, co vaše děti dělají online, přímo do složky doručené pošty.
Nejlepší ochrana proti virům a malwaru5
Chrání před viry, spywarem, malwarem a dalšími online hrozbami.
100% záruka odstranění virů6
Včetně naší 100% jistoty vrácení peněz: Odstraníme z vašich zařízení viry, nebo vám vrátíme peníze.
Ochrana identity
Zabezpečuje vaši identitu a online transakce.
Podpora 10 zařízení
Jedno přihlášení k odběru ochrání až 10 počítačů PC, počítačů Mac a zařízení se systémem Android a iOS.
Automatické zálohování
Automaticky zálohuje fotografie, finanční soubory a další důležité dokumenty, které si sami zvolíte, na počítači se systémem Windows.
Cloudové úložiště s kapacitou 25 GB
Zahrnuje bezpečné cloudové úložiště s kapacitou 25 GB pro váš počítač s možností přidat podle potřeby více místa.
Špičkové zabezpečení5
Chrání lépe a rychleji než konkurence.
Globální zjišťování hrozeb
Využívá jednu z nejrozsáhlejších globálních civilních informačních sítí za účelem rychlejšího rozpoznání hrozeb.

* Aplikace pro systém iOS je k dispozici ve všech zemích kromě těchto.

1 Dohled nad polohou vyžaduje před použitím aktivaci ze strany rodiče. Dohled nad polohou je k dispozici ve všech zemích kromě těchto.

2 Mobilní aplikaci je nutné stáhnout samostatně.

4 Dohled nad videem sleduje videa, která děti přehrají na webu YouTube.com. Nesleduje ani nekontroluje videa služby YouTube, která byla vložena na jiných webových stránkách nebo blozích.

5 Výkon produktů Norton: Více informací o testech výkonu produktů Norton naleznete zde:


6 Služba Virus Protection Promise: Chcete-li získat nárok na službu Virus Protection Promise, je nutné zakoupit, obnovit nebo upgradovat přihlášení k odběru Norton přímo přes společnost Symantec nebo se přihlásit ke službě automatického obnovení Norton. Pokud by odborník z týmu Norton nebyl schopen odstranit virus z vašeho zařízení, pak obdržíte celou uhrazenou částku na základě skutečné ceny zaplacené za aktuální období přihlášení k odběru Norton, přičemž v případě sady produktů Norton se bude jednat o celkovou cenu zaplacenou za přihlášení k odběru sady. V ceně budou započítány slevy a přijaté vratky a částka bude snížena o přepravné, manipulační poplatek a příslušné daně kromě zemí, kde je vratné i přepravné, manipulační poplatek a daně. Vrácení peněz se nevztahuje na jakékoliv škody způsobené v důsledku napadení viry. Podrobnosti naleznete na stránce Norton.com/guarantee.


Informace o přihlášení k odběru aplikace Norton Family:

  Pokud žijete v Severní Americe, Latinské Americe nebo v Asii a Tichomoří

 • Vaše přihlášení k odběru začíná po dokončení vašeho nákupu prostřednictvím online platby (nebo-li po přijetí vaší platby). Je nutné provést stažení a instalaci do každého zařízení, ve kterém chcete využívat ochranu Norton.
 • Registrujete se k obnovovanému přihlášení k odběru, které bude automaticky obnoveno po prvním období přihlášení.
 • Pokud je předložena úvodní nebo časově omezená nabídka, nabídka je platná pouze v prvním období přihlášení k odběru (délka období závisí na nákupu). Poté se přihlášení k odběru obnovuje každý rok za aktuálně platnou cenu za obnovení přihlášení k odběru. Tato cena může podléhat změnám, o kterých vás budeme vždy předem informovat.
 • Vaše přihlášení k odběru zahrnuje aktualizace ochrany a nové funkce produktu dostupné během období přihlášení k odběru, a to na základě souhlasu s licenční smlouvou Norton. Během období přihlášení k odběru bude chráněn uvedený počet zařízení.
 • Funkce mohou být během období přihlášení k odběru přidávány, upravovány nebo odebírány.

  Pokud žijete v Evropě, na Středním východě nebo v Africe

 • Vaše přihlášení k odběru začíná po dokončení vašeho nákupu prostřednictvím online platby (nebo-li po přijetí vaší platby). Je nutné provést stažení a instalaci do každého zařízení, ve kterém chcete využívat ochranu Norton.
 • Vaše přihlášení k odběru zahrnuje aktualizace ochrany a nové funkce v případě jejich dostupnosti, a to na základě souhlasu s licenční smlouvou Norton. Během období přihlášení k odběru bude chráněn uvedený počet zařízení. Funkce mohou být během období přihlášení k odběru přidávány, upravovány nebo odebírány.
 • Přihlášením k odběru produktu nakupujete periodické přihlášení k odběru, které se na konci zakoupeného období automaticky každý rok obnoví.
 • Přijímané platební metody pro automatické obnovení přihlášení k odběru jsou kreditní nebo debetní karty. Zvolíte-li jinou platební metodu, přihlášení k odběru nebude obnoveno automaticky a bude nutné jej obnovit ručně.
 • Cena
  • Evropa
   Dnes nabízená cena se vztahuje na první období přihlášení k odběru (tj. 1 rok nebo 2 roky v závislosti na vybrané volbě). Poté se přihlášení k odběru bude automaticky obnovovat za poplatek €39.99/rok. Tato cena může podléhat změnám, o kterých vás budeme vždy předem informovat.
  • Střední východ
   Dnes nabízená cena se vztahuje na první období přihlášení k odběru (tj. 1 rok nebo 2 roky v závislosti na vybrané možnosti). Poté se bude přihlášení k odběru automaticky obnovovat a každý rok bude naúčtována částka 32,99 USD za produkt Norton Security Standard, 44,99 USD za produkt Norton Security Deluxe nebo 59,99 USD za produkt Norton Security Premium. Tato cena může podléhat změnám, o kterých vás budeme vždy předem informovat.
  • Jihoafrická republika
   Dnes nabízená cena se vztahuje na první období přihlášení k odběru (tj. 1 rok nebo 2 roky v závislosti na vybrané možnosti). Poté se bude přihlášení k odběru automaticky obnovovat a každý rok bude naúčtována částka 500 R za produkt Norton Security Standard, 700 R za produkt Norton Security Deluxe nebo 1000 R za produkt Norton Security Premium. Tato cena může podléhat změnám, o kterých vás budeme vždy předem informovat.
 • Ze služby se můžete kdykoliv odhlásit na webu manage.norton.com nebo kontaktováním podpory Norton. Pokud se odhlásíte, přihlášení k odběru bude nadále aktivní po zbývající dobu přihlášení k odběru, za kterou jste zaplatili.

© 2019 Symantec Corporation. Všechna práva vyhrazena. Symantec, logo Symantec, logo Checkmark, Norton a Nortonby Symantec are trademarks or registered trademarks of Symantec Corporation or its affiliates in the United States and other countries. Firefox is a trademark of Mozilla Foundation. Google Chrome is a trademark of Google, Inc. Mac, iPhone, and iPad are trademarks of Apple Inc. Microsoft and the Windows logo are trademarks of Microsoft Corporation in the United States and/or other countries. The Android robot is reproduced or modified from work created and shared by Google and used according to terms described in the Creative Commons 3.0 Attribution License. Other names may be trademarks of their respective owners.