Oceněný software s funkcí rodičovského zámku

„Aplikace Norton Family Premier nabízí rodičům dnešních dětí, které jsou prakticky neustále připojeny k internetu, pestrou škálu funkcí rodičovského zámku a sledování.“

- Neil J. Rubenking

av pc logo

Převzato ze stránek www.pcmag.com se svolením. © 2016 Ziff Davis, LLC. Všechna práva vyhrazena.

Vyzkoušejte produkt Norton Family Premier ZDARMA na 30 dní.

Viz níže uvedené informace o přihlášení k odběru.*

UMOŽNĚTE DĚTEM BEZPEČNÝ POBYT V JEJICH PROPOJENÉM SVĚTĚ

Aplikace s funkcí rodičovského zámku Norton Family pomáhá chránit vaše děti před internetovými hrozbami. Informuje vás o tom, co děti dělají na internetu, a pomáhá zjišťovat potenciální nebezpečí, dříve než z něj vznikne akutní problém.

Přečtěte si úplné požadavky aplikace Norton Family na systém
UMOŽNĚTE DĚTEM BEZPEČNÉ POZNÁVÁNÍ INTERNETU
Umožněte dětem bezpečné používání internetu a zároveň je ochraňte před nevhodným obsahem a aplikacemi pomocí oceněného softwaru Norton s funkcí rodičovského zámku.
VÍCE INFORMACÍ O RODIČOVSKÉM ZÁMKU
UMOŽNĚTE DĚTEM DOSÁHNOUT VYVÁŽENÉHO POUŽÍVÁNÍ
Nastavte limity, které dětem omezí používání zařízení, a vytvořte u nich zdravé návyky, které se jim budou v budoucnu hodit.
VÍCE INFORMACÍ O DOHLEDU NAD DOBOU POUŽÍVÁNÍ
NAUČTE DĚTI BEZPEČNÉ NÁVYKY PŘI POUŽÍVÁNÍ INTERNETU
Aplikace Norton Family obsahuje nástroje, které vás informují o aktivitách dětí online a upozorní vás na nebezpečné chování, takže si s nimi můžete o všem promluvit.
VÍCE INFORMACÍ O BEZPEČNOSTI ONLINE
ZÍSKEJTE POCIT BEZPEČÍ
Když se děti stanou nezávislými, získáte jistotu, že jsou chráněny, i když je nemáte na očích, a to pomocí nástrojů sledujících polohu jejich zařízení se systémem Android nebo iOS.2,3
VÍCE INFORMACÍ O DOHLEDU NAD POLOHOU
Aplikace Norton Family Premier je nyní součástí aplikace Norton Security Premium.
Který produkt je pro mě ten pravý?
Vlastnosti produktu Norton Family Premier Norton Security Premium
+ Dohled nad webem
+ Dohled nad dobou používání1
+ Dohled nad vyhledáváním1
+ Dohled nad sociálními sítěmi1
+ Ochrana osobních údajů1
+ E-mailová upozornění
+ Žádost o přístup
+ Dohled nad polohou2,3
+ Aplikace pro rodičovské mobilní zařízení3
+ Dohled nad mobilními aplikacemi3
+ Dohled nad textovými zprávami3,4
+ Dohled nad videem5
+ Okamžité zamknutí
+ Historie činností
+ Měsíční a týdenní zprávy
+ Intuitivní webový portál
+ Nejlepší ochrana proti virům a malwaru6
+ 100% záruka odstranění virů7
+ Ochrana identity
+ Podpora 10 zařízení
+ Automatické zálohování
+ Cloudové úložiště s kapacitou 25 GB
+ Špičkové zabezpečení6
+ Globální zjišťování hrozeb

1 Pokud není výslovně uvedeno, že je funkce k dispozici pro systém Android nebo iOS, jsou funkce k dispozici pouze pro osobní počítače.

2 Dohled nad polohou vyžaduje před použitím aktivaci ze strany rodiče. Funkce pro systém Android je k dispozici pouze v USA, Kanadě, Velké Británii, Austrálii, na Novém Zélandu a v Japonsku. Funkce pro systém iOS jsou k dispozici pouze v USA, Velké Británii, Japonsku, Austrálii, na Novém Zélandu, v Jihoafrické republice a Hongkongu.

3 Mobilní aplikaci je nutné stáhnout samostatně. Většina funkcí je k dispozici pouze na zařízeních se systémem Android, pokud není konkrétně uvedeno, že jsou k dispozici i u zařízení iPod touch, iPad nebo iPhone.

4 Dohled nad textovými zprávami vyžaduje před použitím aktivaci ze strany rodiče. Funkce je k dispozici pouze ve Spojených státech, Kanadě a Velké Británii.

5 Aplikace Norton Family Premier sleduje videa, která děti přehrají na webu YouTube.com. Nesleduje ani nekontroluje videa služby YouTube, která byla vložena na jiných webových stránkách nebo blozích. Funkce je k dispozici pouze pro osobní počítače a zařízení se systémem iOS. Funkce pro systém iOS jsou k dispozici pouze v USA, Velké Británii, Japonsku, Austrálii, na Novém Zélandu, v Jihoafrické republice a Hongkongu.


6 Výkon produktu Norton: Více informací o výkonových zkouškách produktu Norton naleznete zde:


7 Služba Virus Protection Promise: Chcete-li získat nárok na službu Virus Protection Promise, je nutné zakoupit, obnovit nebo upgradovat přihlášení k odběru Norton přímo přes společnost Symantec nebo se přihlásit ke službě automatického obnovení Norton. Pokud by odborník z týmu Norton nebyl schopen odstranit virus z vašeho zařízení, pak obdržíte celou uhrazenou částku na základě skutečné ceny zaplacené za aktuální období přihlášení k odběru Norton, přičemž v případě sady produktů Norton se bude jednat o celkovou cenu zaplacenou za přihlášení k odběru sady. V ceně budou započítány slevy a přijaté vratky a částka bude snížena o přepravné, manipulační poplatek a příslušné daně kromě zemí, kde je vratné i přepravné, manipulační poplatek a daně. Vrácení peněz se nevztahuje na jakékoliv škody způsobené v důsledku napadení viry. Podrobnosti naleznete na stránce Norton.com/guarantee.


Informace o přihlášení k odběru aplikace Norton Family:

  Pokud žijete v Severní Americe, Latinské Americe nebo v Asii a Tichomoří

 • Vaše přihlášení k odběru začíná po dokončení vašeho nákupu prostřednictvím online platby (nebo-li po přijetí vaší platby). Je nutné provést stažení a instalaci do každého zařízení, ve kterém chcete využívat ochranu Norton.
 • Registrujete se k obnovovanému přihlášení k odběru, které bude automaticky obnoveno po prvním období přihlášení.
 • Pokud je předložena úvodní nebo časově omezená nabídka, nabídka je platná pouze v prvním období přihlášení k odběru (délka období závisí na nákupu). Poté se přihlášení k odběru obnovuje každý rok za aktuálně platnou cenu za obnovení přihlášení k odběru. Tato cena může podléhat změnám, o kterých vás budeme vždy předem informovat.
 • Vaše přihlášení k odběru zahrnuje aktualizace ochrany a nové funkce produktu dostupné během období přihlášení k odběru, a to na základě souhlasu s licenční smlouvou Norton. Během období přihlášení k odběru bude chráněn uvedený počet zařízení.
 • Funkce mohou být během období přihlášení k odběru přidávány, upravovány nebo odebírány.

  Pokud žijete v Evropě, na Středním východě nebo v Africe

 • Vaše přihlášení k odběru začíná po dokončení vašeho nákupu prostřednictvím online platby (nebo-li po přijetí vaší platby). Je nutné provést stažení a instalaci do každého zařízení, ve kterém chcete využívat ochranu Norton.
 • Vaše přihlášení k odběru zahrnuje aktualizace ochrany a nové funkce v případě jejich dostupnosti, a to na základě souhlasu s licenční smlouvou Norton. Během období přihlášení k odběru bude chráněn uvedený počet zařízení. Funkce mohou být během období přihlášení k odběru přidávány, upravovány nebo odebírány.
 • Přihlášením k odběru produktu nakupujete periodické přihlášení k odběru, které se na konci zakoupeného období automaticky každý rok obnoví.
 • Přijímané platební metody pro automatické obnovení přihlášení k odběru jsou kreditní nebo debetní karty. Zvolíte-li jinou platební metodu, přihlášení k odběru nebude obnoveno automaticky a bude nutné jej obnovit ručně.
 • Dnes nabízená cena se vztahuje na první období přihlášení k odběru (tj. 1 rok nebo 2 roky v závislosti na vybrané volbě). Poté se přihlášení k odběru bude automaticky obnovovat za poplatek €39.99/rok. Tato cena může podléhat změnám, o kterých vás budeme vždy předem informovat.
 • Ze služby se můžete kdykoliv odhlásit na webu manage.norton.com nebo kontaktováním podpory Norton. Pokud se odhlásíte, přihlášení k odběru bude nadále aktivní po zbývající dobu přihlášení k odběru, za kterou jste zaplatili.

© 2016 Symantec Corporation. Všechna práva vyhrazena. Symantec, logo Symantec, logo Checkmark, Norton a Norton by Symantec jsou ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami společnosti Symantec Corporation nebo jejích dceřiných společností v USA a dalších zemích. Firefox je ochranná známka organizace Mozilla Foundation. Google Chrome je ochranná známka společnosti Google Inc. Mac, iPhone a iPad jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. Microsoft a logo Windows jsou ochranné známky společnosti Microsoft Corporation v USA a/nebo dalších zemích. Piktogram Android robot je reprodukcí nebo úpravou díla vytvořeného a sdíleného společností Google a je používán v souladu s podmínkami popsanými v atribuční licenci Creative Commons 3.0. Ostatní názvy mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.