Ocenený softvér pre rodičovskú kontrolu

„Norton Family Premier ponúka pôsobivú škálu rodičovskej kontroly a monitorovacích funkcií pre rodičov dnešných neustále pripojených detí.“

- Neil J. Rubenking

av pc logo

Zdroj: www.pcmag.com na základe povolenia. © 2016 Ziff Davis, LLC. Všetky práva vyhradené.

Vyskúšajte Norton Family Premier po dobu 30 dní BEZPLATNE.

Podrobné informácie o predplatnom sú uvedené nižšie.*

UMOŽNITE SVOJIM DEŤOM BEZPEČNE SI UŽÍVAŤ SVOJ PREPOJENÝ SVET

Softvér pre rodičovskú kontrolu Norton Family pomáha chrániť vaše deti pred predátormi na internete tým, že vám umožňuje pozrieť si, čo vaše deti na internete robia, a identifikuje potenciálne nebezpečenstvá, skôr ako z nich vzniknú problémy.

Pozrite si všetky Systémové požiadavky Norton Family
NECHAJTE DETI SKÚMAŤ – BEZPEČNE
Umožnite svojim deťom užívať si internet a zároveň ich chráňte pred nevhodným obsahom a aplikáciami s oceneným softvérom Norton pre rodičovskú kontrolu.
ĎALŠIE INFORMÁCIE O RODIČOVSKEJ KONTROLE
POMÔŽTE DEŤOM NÁJSŤ ROVNOVÁHU
Pomôžte svojim deťom stanoviť si limity používania zariadení a vytvoriť si tak zdravé návyky, ktoré im budú slúžiť po celý život.
ĎALŠIE INFORMÁCIE O KONTROLE ČASU
UČTE BEZPEČNÉ ONLINE NÁVYKY
Norton Family ponúka nástroje, ktoré vám ukážu, čo vaše deti robia online a označia nebezpečné správanie, takže sa o tom budete môcť s pokojom porozprávať.
ĎALŠIE INFORMÁCIE O BEZPEČNOSTI ONLINE
NESTRÁCAJTE POKOJ
Aj keď sú deti čoraz nezávislejšie, vy si môžete byť istí, že sú chránené, aj keď ich práve nemáte na očiach - vďaka nástrojom, ktoré mapujú polohu ich zariadenia so systémom Android alebo iOS.2,3
ĎALŠIE INFORMÁCIE O DOHĽADE NAD POLOHOU
Vydanie Norton Security Premium teraz zahŕňa vydanie Norton Family Premier.
Ktorý produkt je pre mňa ten pravý?
Funkcie produktu Norton Family Premier Norton Security Premium
+ Dohľad nad používaním webu
+ Dohľad nad časom1
+ Dohľad nad vyhľadávaním1
+ Dohľad nad sociálnymi sieťami1
+ Ochrana osobných údajov1
+ E-mailové upozornenia
+ Žiadosť o prístup
+ Dohľad nad polohou2,3
+ Rodičovská mobilná aplikácia3
+ Dohľad nad mobilnými aplikáciami3
+ Dohľad nad textovými správami3,4
+ Dohľad nad videom5
+ Okamžité uzamknutie
+ História aktivity
+ Mesačné/týždenné hlásenia
+ Intuitívny webový portál
+ Najlepšia ochrana pred vírusmi a malvérom6
+ Záruka 100 % bez vírusov7
+ Ochrana identity
+ Podpora pre 10 zariadení
+ Automatické zálohovanie
+ 25 GB úložný priestor v cloude
+ Najlepšie zabezpečenie v odvetví6
+ Globálne zisťovanie hrozieb

1 Funkcie sú k dispozícii len pre PC, ak to v aplikáciách pre Android alebo iOS nie je uvedené inak.

2 Služba Dohľad nad polohou si pred použitím od rodičov vyžiada aktiváciu. Funkcia pre Android je k dispozícii iba v USA, Kanade, Veľkej Británii, Austrálii, na Novom Zélande a v Japonsku. Funkcie pre systém iOS sú k dispozícii len v USA, Veľkej Británii, Japonsku, Austrálii, Novom Zélande, Južnej Afrike a Hongkongu.

3 Mobilnú aplikáciu je nutné stiahnuť samostatne. Väčšina funkcií je k dispozícii len v zariadeniach so systémom Android, pokiaľ nie je uvedené inak pre zariadenia iPod touch, iPad alebo iPhone.

4 Služba Dohľad nad textovými správami si pred použitím od rodičov vyžiada aktiváciu. Funkcia je k dispozícii iba v USA, Kanade a vo Veľkej Británii.

5 Norton Family Premier monitoruje videá, ktoré vaše deti sledovali na YouTube.com. Nemonitoruje ani nesleduje videá YouTube, ktoré sú vložené na iných webových lokalitách alebo blogoch. Funkcia je dostupná len pre počítače a systém iOS. Funkcie pre systém iOS sú k dispozícii len v USA, Veľkej Británii, Japonsku, Austrálii, Novom Zélande, Južnej Afrike a Hongkongu.


6 Prevádzka a výkon produktu Norton: Ďalšie informácie o testovaní výkonnosti produktu Norton nájdete na:


7 Virus Protection Promise: Ak chcete mať nárok na Virus Protection Promise, musíte si zakúpiť, predĺžiť alebo inovovať predplatné služby Norton priamo od spoločnosti Symantec alebo sa prihlásiť do služby automatického obnovenia Norton. Ak expert služby Norton nedokáže odstrániť vírus z vášho prístroja, potom môžete dostať plnú náhradu za skutočnú cenu zaplatenú za aktuálne obdobie predplatenia služby Norton, alebo za obdobie aktuálneho balíka predplatného Norton. Výška náhrady bude suma po odpočítaní zliav alebo prijatých náhrad a po odpočítaní prepravných, manipulačných nákladov a uplatniteľných daní s výnimkou určitých štátov a krajín, kde sa preplácajú náklady na dopravu, manipuláciu a dane. Refundáciasa nevzťahuje na prípadné škody vzniknuté v dôsledku vírusov. Podrobnejšie na Norton.com/guarantee.


Podrobnosti o vašom predplatnom na aplikáciu Norton Family:

  Ak žijete v Severnej Amerike, Latinskej Amerike alebo Afrike

 • Vaše predplatné začína, keď sa nákup dokončí online platbou (alebo inak; po prijatí vašej platby). Aby vás produkt Norton chránil, je potrebné si ho stiahnuť a nainštalovať na každom zariadení.
 • Registrujete sa do opakujúceho sa predplatného, ktoré sa po prvom termíne automaticky obnoví.
 • Ak je prítomná úvodná alebo časovo obmedzená ponuka, ponuka bude platná len na prvý termín funkčného predplatného (dĺžka termínu závisí od toho, čo ste si kúpili). Potom sa vaše predplatné obnoví každý rok na vtedy aktuálnu cenu obnovenia predplatného. Cena sa môže zmeniť, vždy vás však budeme informovať vopred.
 • Vaše predplatné zahŕňa aktualizáciu ochrany a nové funkcie, ktoré budú k dispozícii počas obdobia odberu, pod podmienkou prijatia Licenčnej dohody na produkt Norton. Počas obdobia predplatného budete mať pokrytie na zadaný počet zariadení.
 • Počas obdobia odberu sa určité funkcie môžu doplniť, modifikovať alebo odstrániť.

  Ak žijete v Európe, na Blízkom východe alebo v Afrike

 • Vaše predplatné začína, keď sa nákup dokončí online platbou (alebo inak; po prijatí vašej platby). Aby vás produkt Norton chránil, je potrebné si ho stiahnuť a nainštalovať na každom zariadení.
 • Vaše predplatné zahŕňa aktualizácie ochrany a nové funkcie podľa dostupnosti, pod podmienkou prijatia Licenčnej dohody na produkt Norton. Počas obdobia predplatného budete mať pokrytie na zadaný počet zariadení. Počas obdobia predplatného môže dôjsť k pridaniu, úprave alebo odstráneniu funkcií.
 • Predplatením si zakupujete opakované predplatné, ktoré sa po uplynutí počiatočného obdobia bude každoročne automaticky obnovovať.
 • Akceptovaným spôsobom platby na automatické obnovovanie predplatného sú kreditné alebo debetné karty. Ak vyberiete iný spôsob platby, predplatné sa nebude automaticky obnovovať a budete ho musieť obnoviť manuálne.
 • Uvedená cena je platná na počiatočné obdobie predplatného (t. j. 1 alebo 2 roky v závislosti od vášho výberu). Po tomto období sa predplatné bude automaticky obnovovať a účtovať čiastkou 39,99 eur ročne. Cena sa môže zmeniť, vždy vás však budeme informovať vopred.
 • Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť na adrese manage.norton.com alebo kontaktovaním podpory Norton. V prípade zrušenia bude predplatné naďalej aktívne až do uplynutia zostávajúcej časti obdobia predplatného, ktoré už bolo zaplatené.

© 2016 Symantec Corporation. Všetky práva vyhradené. Symantec, logo Symantec, logo Checkmark, Norton a Norton by Symantec sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Symantec Corporation alebo jej pobočiek v USA a iných krajinách. Firefox je ochranná známka spoločnosti Mozilla Foundation. Google Chrome je ochranná známka spoločnosti Google, Inc. Mac, iPhone a iPad sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. Logá Microsoft a Windows sú ochranné známky spoločnosti Microsoft v Spojených štátoch alebo v iných krajinách. Robot Android sa reprodukuje a upravuje na základe práce vytvorenej a zdieľanej spoločnosťou Google a používa sa v súlade s podmienkami popísanými v licencii Creative Commons 3.0 Attribution License. Ostatné názvy môžu byť ochranné známky príslušných vlastníkov.