Ödüllü Ebeveyn Denetimi Yazılımı

"Norton Family Premier, günümüzün sürekli İnternet’te olan çocuklarının aileleri için çok sayıda etkili ebeveyn denetimi ve gözetim özellikleri sunar."

- Neil J. Rubenking

av pc logo

www.pcmag.com adlı web sitesinden izin alınarak kullanılmıştır. © 2016 Ziff Davis, LLC. Tüm Hakları Saklıdır.

Norton Family Premier’i 30 gün ÜCRETSİZ deneyin

Aşağıdaki abonelik bilgilerine bakın.*

ÇOCUKLARINIZIN İLETİŞİM DÜNYASININ KEYFİNİ GÜVENLE ÇIKARMALARINA YARDIMCI OLUN

Norton Family ebeveyn denetimi yazılımı, çocuklarınızın İnternet ortamında neler yaptığını göstererek onları siber saldırganlardan korumanıza ve olası tehlikeler birer soruna dönüşmeden önce bu tehlikeleri tanımlamanıza yardımcı olur.

Norton Family Sistem Gereksinimleri’nin tamamına göz atın
ÇOCUKLARINIZ — GÜVENLİ ORTAMDA KEŞFETSİN
Norton’ın ödüllü ebeveyn denetimi yazılımı ile çocuklarınızı uygunsuz içeriklerden ve uygulamalardan koruyarak, İnternetin keyfini doyasıya çıkarmalarına izin verin.
EBEVEYN DENETİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ
BIRAKIN DENGEYİ KENDİSİ KURSUN
Hayatları boyunca işlerine yarayacak olan doğru cihaz kullanımı ve sağlıklı alışkanlıklar benimseme ile ilgili sınırları kendilerinin belirlemelerine izin verin.
ZAMAN GÖZETİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ
GÜVENLİ İNTERNET ALIŞKANLIKLARI EDİNMELERİNİ SAĞLAYIN
Norton Family, çocuklarınızın çevrimiçi zamanlarında ne yaptıklarını gösteren ve hakkında konuşabileceğiniz güvenli olmayan davranışları işaretleyen araçlara sahiptir.
İNTERNET GÜVENLİĞİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ
İÇİNİZ RAHAT ETSİN
Çocuklarınız daha bağımsız olabilecekleri yaşa geldikçe, Android veya iOS cihazlarının konumunu belirlemeye yarayan araçlar sayesinde, sizin gözetiminizde olmasalar bile güvende olduklarını bilerek rahatlayabilirsiniz.2,3
KONUM GÖZETİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ
Norton Family Premier, artık Norton Security Premium’a dahil edilmiştir.
Benim için hangi ürün uygun?
Ürün Özellikleri Norton Family Premier Norton Security Premium
+ Web Gözetimi
+ Zaman Gözetimi1
+ Arama Gözetimi1
+ Sosyal Ağ Gözetimi1
+ Kişisel Bilgi Koruması1
+ E-posta Uyarıları
+ Erişim Talebi
+ Konum Gözetimi2,3
+ Ebeveyn Mobil Uygulaması3
+ Mobil Uygulama Gözetimi3
+ Kısa Mesaj Gözetimi3,4
+ Video Gözetimi5
+ Hemen Kilitle
+ Etkinlik Geçmişi
+ Aylık/Haftalık Raporlar
+ Kullanıcı Dostu Web Portalı
+ En İyi Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Koruması6
+ Virüsten %100 Koruma Garantisi7
+ Kimlik Koruması
+ 10 Cihaza Kadar Destek
+ Otomatik Yedekleme
+ 25 GB Bulut Depolama
+ Sektör Lideri Güvenlik6
+ Küresel Tehdit Algılama

1 Android veya iOS için aksi belirtilmedikçe, çoğu özellik yalnızca PC için kullanılabilmektedir.

2 Konum Gözetimi, kullanımdan önce ebeveyn tarafından etkinleştirilmelidir. Özellik yalnızca ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Avustralya, Yeni Zelanda ve Japonya da kullanılabilir. iOS özellikleri yalnızca ABD, UK, Japonya, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve & Hong Kong’da desteklenmektedir.

3 Mobil uygulama ayrıca indirilmelidir. iPod touch, iPad veya iPhone için aksi belirtilmedikçe, çoğu özellik yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir.

4 Kısa Mesaj Gözetimi kullanımdan önce ebeveyn etkinleştirmesi gerektirir. Özellik sadece ABD, Kanada ve Birleşik Krallık’ta kullanılabilir.

5 Norton Family Premier, çocuklarınızın görüntülediği YouTube.com videolarını denetler. Başka web siteleri veya bloglarda gömülü olarak verilen YouTube videolarını denetlemez veya izlerini sürmez. Özellik yalnızca PC ve iOS’da bulunmaktadır. iOS özellikleri yalnızca ABD, UK, Japonya, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve & Hong Kong’da desteklenmektedir.


6 Norton Performansı: Norton ürün performans testleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıya gözatın:


7 Virüs Koruma Sözü: Virüs Koruma Sözü fırsatından faydalanabilmek için Norton aboneliğinizi doğrudan Symantec’ten satın almanız, yenilemeniz veya yükseltmeniz ya da Norton Otomatik Yenileme Hizmeti’ne abone olmanız gerekir. Bir Norton uzmanı aygıtınızdan virüsü temizleyemezse, geçerli Norton abonelik döneminiz ya da geçerli Norton abonelik paketiniz için ödediğiniz ücrete bağlı olarak tam para iadesi alabilirsiniz. Para iadesi, posta, taşıma ve vergilerin iade edilebilir olduğu belirli eyalet veya ülkeler dışında, alınan indirimler veya para iadeleri ve posta, taşıma ve uygulanan vergiler düşülerek yapılacaktır. Virüsler sonucu ortaya çıkan zararlar için para iade edilmez. Ayrıntılı bilgi için Norton.com/guarantee adresine bakın.


Norton Family aboneliğiniz hakkında bilgiler:

  Asya Pasifik, Kuzey Amerika veya Latin Amerika’da yaşıyorsanız

 • Aboneliğiniz, İnternet’ten yapılan ödeme işlemleri tamamlandığında (veya ödemeniz alındığında) başlar. Norton tarafından korunmak için yazılımı tüm cihazlarınıza indirmeli ve yüklemelisiniz.
 • İlk dönemden sonra otomatik olarak yinelenen bir aboneliğe kaydolursunuz.
 • Giriş seviyesi veya sınırlı süre için geçerli bir teklif sunulduysa, bu teklif yalnızca aboneliğin ilk dönemi için geçerlidir (dönem süresi, satın almanıza bağlıdır). Bundan sonra aboneliğiniz her yıl o dönemde geçerli olan yenileme ücreti üzerinden yenilenir. Fiyat değişebilir ancak değiştirilmeden önce mutlaka size bilgi verilecektir.
 • Aboneliğiniz, Norton Lisans Sözleşmesi’nin kabul edilmesine bağlı olarak, abonelik süresi boyunca kullanılabilen güncellemeleri ve yeni özellikleri içerir. Abonelik süresi boyunca belirli sayıda aygıt için korumaya sahip olacaksınız.
 • Abonelik süresi içinde özellikler eklenebilir, değiştirilebilir veya kaldırılabilir.

  Avrupa, Orta Doğu veya Afrika’da yaşıyorsanız

 • Aboneliğiniz, İnternet’ten yapılan ödeme işlemleri tamamlandığında (veya ödemeniz alındığında) başlar. Norton tarafından korunmak için yazılımı tüm cihazlarınıza indirmeli ve yüklemelisiniz.
 • Aboneliğiniz, Norton Lisans Sözleşmesi’nin kabul edilmesine bağlı olarak, abonelik süresi boyunca kullanılabilen güncellemeleri ve yeni özellikleri içerir. Abonelik süresi boyunca belirli sayıda cihaz için korumaya sahip olacaksınız. Özellikler abonelik süresi boyunca eklenebilir, değiştirilebilir veya kaldırılabilir.
 • Norton Security‘ye abone olarak, satın aldığınız başlangıç döneminin ardından her yıl otomatik olarak yenilenen bir abonelik satın almış olursunuz.
 • Aboneliğinizin otomatik yenilenmesi için kabul edilen ödeme yöntemleri kredi kartı veya banka kartıdır. Farklı bir ödeme yöntemi seçerseniz, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu durumda manuel olarak yenilemeniz gerekecektir.
 • Bugün verilen fiyat aboneliğinizin ilk dönemi için geçerlidir (ör. seçiminize bağlı olarak 1 yıl veya 2 yıl). Bu sürenin ardından aboneliğiniz her yıl 39.99€’dan otomatik olarak yenilecektir ve ücretlendirilecektir. Fiyat değişebilir ancak değiştirilmeden önce mutlaka size bilgi verilecektir.
 • İstediğiniz zaman manage.norton.com adresinden veya Norton Support ile iletişime geçerek abonelikten çıkabilirsiniz. Abonelikten çıkarsanız, aboneliğiniz, ödediğiniz abonelik süresinin kalanında da etkin olacaktır.

© 2016 Symantec Corporation. Tüm hakları saklıdır. Symantec, Symantec Logosu, Checkmark Logosu, Norton ve Norton by Symantec, ABD ve diğer ülkelerde Symantec Corporation şirketinin veya yan kuruluşlarının ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Firefox, Mozilla Foundation’ın ticari markasıdır. Google Chrome, Google, Inc.’ın ticari markasıdır. Mac, iPhone ve iPad, Apple Inc.’nin ticari markalarıdır. Microsoft ve Windows logosu Microsoft Corporation’ın ABD’de ve/veya diğer ülkelerde ticari markalarıdır. Android Robot, Google tarafından oluşturulan ve paylaşılan çalışmalar kullanılarak yeniden üretilmiş veya değiştirilmiştir ve bu doğrultuda Creative Commons 3.0 Attribution Lisansı’nda belirtilen koşullara göre kullanılmaktadır. Diğer adlar ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.