Obrazovka slouží k ukázkovým účelům a může být změněna.
Spravujte vzdálené výukové prostředí svého dítěte.
Aplikace Norton Family poskytuje rodičům potřebné informace k tomu, aby zajistili, že jejich dítě je při používání internetu ve větším bezpečí a soustředí se.
VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLNÍM ČASU
Obrazovka slouží k ukázkovým účelům a může být změněna.
Vyhledejte mobilní zařízení svých dět퇇
Pomocí nástrojů, které umožňují mapování polohy zařízení dětí se systémem Android a iOS a které zobrazují 30denní historii jejich polohy, získáte přehled o tom, kde se děti nacházejí.
VÍCE INFORMACÍ O DOHLEDU NAD POLOHOU
Obrazovka slouží k ukázkovým účelům a může být změněna.
Pomozte svému dítěti dosáhnout vyváženého používání
Nastavte limity, které dětem omezí používání zařízení, a vytvořte u nich zdravé návyky, které se jim budou v budoucnu hodit.
VÍCE INFORMACÍ O DOHLEDU NAD DOBOU POUŽÍVÁNÍ
Obrazovka slouží k ukázkovým účelům a může být změněna.
Pomozte svému dítěti bezpečněji poznávat internet
Umožněte dětem bezpečný pobyt na internetu a současně je ochraňte před nevhodným obsahem.
VÍCE INFORMACÍ O RODIČOVSKÉ KONTROLE

‡‡ Funkce Dohled nad polohou NENÍ v některých zemích k dispozici. Další informace naleznete na příslušném webu podpory.

‡‡ Aby software správně fungoval, musí být v zařízení dítěte nainstalovaná aplikace Norton Family a zařízení musí být zapnuté.

Pro zákazníky v USA platí, že minimální hraniční oblast perimetru pro oblíbená místa je 350 stop a maximální velikost oblasti jsou 2 míle.

Pro zákazníky mimo USA platí, že minimální hraniční oblast perimetru pro oblíbená místa je 100 metrů a maximální velikost oblasti je 3 200 metrů.


† Dohled nad videem sleduje videa, která dítě přehrává na webu YouTube.com. Nesleduje a nekontroluje videa služby YouTube, která byla vložena na jiné weby nebo blogy.


‡ 1. Aplikaci Norton Family a funkci Rodičovská kontrola Norton lze nainstalovat a používat pouze v počítači dítěte se systémem Windows a v zařízeních se systémem iOS a Android, avšak na některých platformách nejsou některé funkce k dispozici.


2. Aplikace Norton Family a funkce Rodičovská kontrola Norton podporují oblíbené prohlížeče, včetně prohlížečů Chrome, Internet Explorer a Firefox. V systémech iOS a Android můžete pomocí integrovaného prohlížeče Norton plně využít výhod aplikace Norton Family nebo funkce Rodičovská kontrola Norton.


3. Rodiče mohou sledovat a spravovat aktivity svého dítěte z jakéhokoli zařízení, například z počítače se systémem Windows, počítače Mac a zařízení se systémem iOS a Android, a to prostřednictvím našich mobilních aplikací nebo přihlášením k účtu na stránce my.norton.com a výběrem možnosti Rodičovská kontrola v jakémkoli prohlížeči, kromě prohlížeče Internet Explorer.


†† Mobilní aplikaci a aplikaci pro systém Windows je nutné stáhnout samostatně. Aplikace pro systém iOS je k dispozici ve všech zemích kromě těchto