Obrazovka slouží k ukázkovým účelům a může být změněna.
Spravujte vzdálené výukové prostředí svého dítěte.
Aplikace Norton Family poskytuje rodičům potřebné informace k tomu, aby zajistili, že jejich dítě je při používání internetu ve větším bezpečí a soustředí se.
VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLNÍM ČASU
Obrazovka slouží k ukázkovým účelům a může být změněna.
Umožněte dětem bezpečnější poznávání internetu
Umožněte dětem bezpečný pobyt na internetu a současně je ochraňte před nevhodným obsahem.
VÍCE INFORMACÍ O RODIČOVSKÉ KONTROLE
Obrazovka slouží k ukázkovým účelům a může být změněna.
Umožněte dětem dosáhnout vyváženého používání
Nastavte limity, které dětem omezí používání zařízení, a vytvořte u nich zdravé návyky, které se jim budou v budoucnu hodit.
VÍCE INFORMACÍ O DOHLEDU NAD DOBOU POUŽÍVÁNÍ
Obrazovka slouží k ukázkovým účelům a může být změněna.
Naučte děti bezpečné návyky při používání internetu
Aplikace Norton Family obsahuje nástroje, které vás informují o aktivitách dětí online a upozorní vás na nebezpečné chování, takže si s nimi můžete o všem promluvit.
VÍCE INFORMACÍ O BEZPEČNOSTI ONLINE

† Dohled nad videem sleduje videa, která dítě přehrává na webu YouTube.com. Nesleduje a nekontroluje videa služby YouTube, která byla vložena na jiné weby nebo blogy.


‡ Aplikaci Norton Family a funkci Rodičovská kontrola Norton lze nainstalovat a používat pouze v počítači dítěte se systémem Windows a v zařízeních se systémem iOS a Android, avšak na některých platformách nejsou některé funkce k dispozici. Rodiče mohou sledovat a spravovat aktivity svého dítěte z jakéhokoli zařízení, například z počítače se systémem Windows, počítače Mac a zařízení se systémem iOS a Android, a to prostřednictvím našich mobilních aplikací nebo přihlášením k účtu na stránce my.Norton.com a výběrem možnosti Rodičovská kontrola v jakémkoli prohlížeči. Aplikace Norton Family a funkce Rodičovská kontrola Norton podporují oblíbené prohlížeče, včetně prohlížečů Chrome, Internet Explorer a Firefox. V systémech iOS a Android můžete pomocí integrovaného prohlížeče Norton plně využít výhod aplikace Norton Family nebo funkce Rodičovská kontrola Norton.


†† Mobilní aplikaci je nutné stáhnout samostatně. Aplikace pro systém iOS je k dispozici ve všech zemích kromě těchto.