Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej

„Usługa Norton Family Premier zapewnia niebywały zestaw środków kontroli rodzicielskiej i funkcji monitorowania dla rodziców dbających o dobro dzieci korzystających z nowoczesnych technologii łączności”.

- Neil J. Rubenking

av pc logo

Przedruk z witryny www.pcmag.com za zgodą jej właściciela. © 2016 Ziff Davis, LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wypróbuj oprogramowanie Norton Family Premier BEZPŁATNIE przez 30 dni

Szczegółowe informacje o subskrypcji można znaleźć poniżej.*

POMÓŻ DZIECIOM W BEZPIECZNY SPOSÓB POZNAWAĆ GLOBALNĄ SIEĆ

Oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej Norton Family chroni dzieci przed niebezpiecznymi osobami, które można napotkać w Internecie, umożliwiając rodzicom dowiedzenie się, co ich pociechy naprawdę robią w Internecie i wykrycie możliwych zagrożeń, zanim przerodzą się w problemy.

Patrz Wymagania systemowe programu Norton Family
POZWÓL DZIECIOM POZNAWAĆ ŚWIAT—BEZPIECZNIE
Pomóż swoim dzieciom cieszyć się Internetem, jednocześnie chroniąc je przez nieodpowiednimi treściami i aplikacjami, wykorzystując wielokrotnie nagradzane oprogramowanie kontroli rodzicielskiej Norton.’
WIĘCEJ INFORMACJI O KONTROLI RODZICIELSKIEJ
POMÓŻ DZIECIOM ZNALEŹĆ ZŁOTY ŚRODEK
Pomóż dzieciom ustalić limity korzystania z urządzeń i wypracować zdrowe nawyki, które będą im służyć przez całe życie.
WIĘCEJ INFORMACJI O NADZOROWANIU CZASU
NAUCZ DZIECI NAWYKÓW BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z INTERNETU
Oprogramowanie Norton Family obejmuje narzędzia, dzięki którym dowiesz się, co Twoje dzieci robią w sieci; w razie wykrycia niebezpiecznych zachowań uzyskasz możliwość oznaczenia ich i porozmawiania o właściwym postępowaniu.
WIĘCEJ INFORMACJI O BEZPIECZEŃSTWIE ONLINE
ODNAJDŹ POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA
Wraz z dojrzewaniem dzieci możesz czuć pewność, że są chronione, nawet jeśli pozostawisz je bez opieki, dzięki narzędziom, które monitorują lokalizację urządzeń z systemem Android lub iOS.2,3
WIĘCEJ INFORMACJI O NADZOROWANIU LOKALIZACJI
Program Norton Family Premier jest teraz zawarty w pakiecie Norton Security Premium.
Który produkt jest dla mnie odpowiedni?
Funkcje produktu Norton Family Premier Norton Security Premium
+ Nadzorowanie korzystania z Internetu
+ Nadzorowanie czasu1
+ Nadzorowanie wyszukiwanej zawartości1
+ Nadzorowanie sieci społecznościowych1
+ Ochrona danych osobowych1
+ Powiadomienia przez e-mail
+ Żądanie dostępu
+ Nadzorowanie lokalizacji2,3
+ Aplikacja mobilna dla rodziców3
+ Kontrola aplikacji dla urządzeń przenośnych3
+ Kontrola wiadomości SMS3,4
+ Nadzorowanie wideo5
+ Blokada błyskawiczna
+ Historia działań
+ Raporty miesięczne/ tygodniowe
+ Łatwy w użyciu portal internetowy
+ Najlepsza ochrona przed wirusami i destrukcyjnym oprogramowaniem6
+ Gwarancja 100% ochrony przed wirusami7
+ Ochrona tożsamości
+ Pomoc techniczna dla 10 urządzeń
+ Automatyczne tworzenie kopii zapasowej
+ 25 GB pamięci w chmurze
+ Czołowa w branży technologia zabezpieczeń6
+ Globalne wykrywanie zagrożeń

1 Funkcje są dostępne tylko na komputerach PC, chyba że wskazano je jako dostępne na urządzeniach z systemem Android lub iOS.

2 Nadzorowanie lokalizacji wymaga aktywacji rodzicielskiej przed użyciem. Funkcja dla systemu Android dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i Japonii. Funkcje dla systemu iOS dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii, Australii, Nowej Zelandii, RPA i Hongkongu.

3 Aplikację mobilną należy pobrać oddzielnie. Większość funkcji jest dostępna tylko na urządzeniach z systemem Android, chyba że wskazano je jako dostępne na urządzeniach iPod touch, iPad lub iPhone.

4 Nadzorowanie wiadomości tekstowych wymaga aktywacji rodzicielskiej przed użyciem. Funkcja dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

5 Program Norton Family Premier monitoruje filmy oglądane przez dzieci w serwisie YouTube. Program nie monitoruje ani nie śledzi filmów z serwisu YouTube udostępnionych na innych stronach lub blogach. Funkcja jest dostępna tylko na komputerach PC i urządzeniach z systemem iOS. Funkcje dla systemu iOS dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii, Australii, Nowej Zelandii, RPA i Hongkongu.


6 Wydajność oprogramowania Norton: szczegółowe informacje na temat testów wydajności produktów Norton można znaleźć w następujących dokumentach:


7 Gwarancja ochrony antywirusowej: aby zakwalifikować się do korzystania z usługi gwarancji ochrony antywirusowej, należy zakupić, odnowić lub uaktualnić subskrypcję Norton bezpośrednio w firmie Symantec lub zasubskrybować usługę automatycznego odnawiania programów Norton. Jeśli przedstawiciel firmy Norton nie będzie w stanie usunąć wirusa z urządzenia, klient może otrzymać pełny zwrot kosztów równy cenie faktycznie zapłaconej za bieżący okres subskrypcji programu lub pakietu Norton. Kwota zwrotu zostanie pomniejszona o wszelkie otrzymane rabaty lub zwroty, a także koszty wysyłki i obsługi oraz stosowne podatki. Nie dotyczy to stanów ani krajów, w których koszty wysyłki, obsługi i podatki podlegają zwrotowi. Zwrot pieniędzy nie obejmuje żadnych szkód poniesionych w wyniku działania wirusów. Szczegóły na stronie Norton.com/guarantee.


Szczegółowe informacje na temat subskrypcji Norton Family:

  Jeśli użytkownik mieszka w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej lub w regionie Azji i Pacyfiku

 • Okres obowiązywania subskrypcji rozpoczyna się od chwili realizacji zakupu online (lub w przypadku odebrania należnej płatności). Aby korzystać z ochrony Norton, konieczne jest pobranie i zainstalowanie programu na każdym docelowym urządzeniu.
 • Oferowana subskrypcja ma charakter cykliczny, tj. zostanie automatycznie odnowiona po upływie pierwszego okresu.
 • W przypadku oferty wstępnej lub ograniczonej czasowo taka oferta obowiązuje tylko w pierwszym okresie subskrypcji (długość okresu zależy od rodzaju nabytej subskrypcji). Po tym okresie subskrypcja będzie co roku odnawiana w cenie odnowienia obowiązującej w danym momencie. Cena może ulec zmianie, ale klienci z wyprzedzeniem otrzymają odpowiednią informację.
 • W okresie subskrypcji dostępne są aktualizacje systemu ochrony i nowe funkcje. Użytkowanie jest uwarunkowane zaakceptowaniem umowy licencyjnej Norton. Użytkownik zyskuje prawo do korzystania z tego produktu na określonej liczbie urządzeń w okresie obowiązywania subskrypcji.
 • W czasie obowiązywania subskrypcji funkcje produktu mogą być dodawane, modyfikowane lub usuwane.

  Jeśli użytkownik mieszka w Europie, na Bliskim Wschodzie lub w Afryce

 • Okres obowiązywania subskrypcji rozpoczyna się od chwili realizacji zakupu online (lub w przypadku odebrania należnej płatności). Aby korzystać z ochrony Norton, konieczne jest pobranie i zainstalowanie programu na każdym docelowym urządzeniu.
 • W okresie subskrypcji dostępne są aktualizacje systemu ochrony i nowe funkcje. Użytkowanie jest uwarunkowane zaakceptowaniem umowy licencyjnej Norton. Użytkownik zyskuje prawo do korzystania z tego produktu na określonej liczbie urządzeń w okresie obowiązywania subskrypcji. W okresie ważności subskrypcji produkt może być wzbogacany o nowe funkcje. Dostępne funkcje mogą być również usuwane lub modyfikowane.
 • Subskrypcja programu oznacza zakup cyklicznej subskrypcji, która zostanie automatycznie odnowiona po upływie wstępnego okresu.
 • Akceptowane są następujące formy płatności za automatyczne odnowienie subskrypcji: karta kredytowa lub karta debetowa. Jeżeli wybrana zostanie inna forma płatności, subskrypcja nie zostanie automatycznie odnowiona i trzeba będzie ręcznie wykonać procedurę odnowienia.
 • Ceny podane dzisiaj obowiązują w początkowym okresie subskrypcji (np. przez rok lub dwa lata w zależności od wybranej oferty). Po tym czasie subskrypcja będzie automatycznie odnawiana co rok w cenie 33,99 €. Cena może ulec zmianie, ale klienci z wyprzedzeniem otrzymają odpowiednią informację.
 • Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie, odwiedzając stronę manage.norton.com lub kontaktując się z działem pomocy technicznej Norton. W przypadku anulowania subskrypcji pozostanie ona aktywna przez pozostałą część opłaconego okresu.

© 2016 Symantec Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. Nazwa Symantec, logo Symantec, logo Checkmark oraz nazwy Norton i Norton by Symantec są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Symantec Corporation lub jej podmiotów stowarzyszonych, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Firefox jest znakiem towarowym organizacji Mozilla Foundation. Nazwa Google Chrome jest znakiem towarowym firmy Google, Inc. Nazwy Mac, iPhone oraz iPad są znakami towarowymi firmy Apple Inc. Nazwa Microsoft i logo Windows są znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation, zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wizerunek Android Robot powielany lub zmodyfikowany na podstawie dzieła stworzonego i udostępnionego przez firmę Google jest używany zgodnie z warunkami licencji uznania autorstwa Creative Commons 3.0 Attribution License. Inne nazwy mogą być znakami towarowymi należącymi do odpowiednich właścicieli.