Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej

„Usługa Norton Family Premier zapewnia niebywały zestaw środków kontroli rodzicielskiej i funkcji monitorowania dla rodziców dbających o dobro dzieci korzystających z nowoczesnych technologii łączności”.

- Neil J. Rubenking

av pc logo

Przedruk z witryny www.pcmag.com za zgodą jej właściciela. © 2016 Ziff Davis, LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wypróbuj oprogramowanie Norton Family Premier BEZPŁATNIE przez 30 dni

Szczegółowe informacje o subskrypcji można znaleźć poniżej.*

POMÓŻ DZIECIOM W BEZPIECZNY SPOSÓB POZNAWAĆ ŚWIAT PEŁEN POŁĄCZEŃ

Oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej Norton Family chroni dzieci przed niebezpieczeństwami czyhającymi w Internecie, pokazując rodzicom działania ich pociech w sieci i wykrywając możliwe zagrożenia, zanim przerodzą się w problemy.

Patrz Wymagania systemowe programu Norton Family
POZWÓL DZIECIOM POZNAWAĆ ŚWIAT — BEZPIECZNIE
Pomóż swoim dzieciom korzystać z Internetu, jednocześnie chroniąc je przez nieodpowiednimi treściami i aplikacjami, wykorzystując wielokrotnie nagradzane oprogramowanie kontroli rodzicielskiej Norton.
WIĘCEJ INFORMACJI O KONTROLI RODZICIELSKIEJ
POMÓŻ DZIECIOM ZNALEŹĆ ZŁOTY ŚRODEK
Pomóż dzieciom ustalić limity korzystania z urządzeń i wypracować zdrowe nawyki, które będą im służyć przez całe życie.
WIĘCEJ INFORMACJI O NADZOROWANIU CZASU
NAUCZ DZIECI NAWYKÓW BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z INTERNETU
Oprogramowanie Norton Family obejmuje narzędzia, dzięki którym dowiesz się, co Twoje dzieci robią w sieci; w razie wykrycia niebezpiecznych zachowań uzyskasz możliwość oznaczenia ich i porozmawiania o właściwym postępowaniu.
WIĘCEJ INFORMACJI O BEZPIECZEŃSTWIE ONLINE
ODNAJDŹ POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA
Dzieci są coraz bardziej niezależne, ale dzięki narzędziom monitorowania lokalizacji dla urządzeń z systemem Android lub iOS możesz mieć pewność, że są chronione.1,2
WIĘCEJ INFORMACJI O NADZOROWANIU LOKALIZACJI
Program Norton Family Premier jest teraz zawarty w pakiecie Norton Security Premium.
Który produkt jest dla mnie odpowiedni?
Nadzorowanie korzystania z Internetu
Umożliwia dzieciom swobodne poznawanie Internetu, jednocześnie dostarczając rodzicom informacje o odwiedzanych przez nie witrynach i zapewniając narzędzia blokujące dostęp do nieodpowiednich treści.
Nadzorowanie czasu
Dowiedz się, ile czasu dzieci spędzają na korzystaniu z urządzenia z systemem Android lub iOS albo komputera. Wykształcaj zdrowsze nawyki, określając pory dnia lub dni tygodnia dla używania każdego urządzenia oraz liczbę godzin, przez jaką urządzenie będzie dostępne danego dnia.
Nadzorowanie wyszukiwania
Sprawdzaj słowa, hasła i frazy wyszukiwane przez dziecko na komputerze, mając wgląd w jego zainteresowania i umożliwiając ochronę przed nieodpowiednimi treściami.
Nadzorowanie sieci społecznościowych
Sprawdzaj, jak często Twoje dzieci logują się do Facebooka na komputerze i jakie imię podały w profilu, aby porozmawiać z nimi o zdrowych nawykach korzystania z mediów społecznościowych.
Ochrona danych osobowych
Zapobiegaj przypadkowemu udostępnianiu przez dzieci poufnych danych osobowych z komputera, takich jak numer telefonu, adres, szkoła lub adres e-mail.
Powiadomienia przez e-mail
Dowiedz się, gdy dzieci próbują odwiedzić blokowaną witrynę, co może stanowić okazję do porozmawiania o odpowiednich treściach.
Żądanie dostępu
Zachęcaj do otwartej dyskusji, pozwalając dzieciom na wysłanie powiadomienia z programu Norton Family, gdy chcą poprosić o dostęp do blokowanej witryny lub o wyjątek od reguły domu.
Historia działań
Szybko sprawdzaj działania dzieci na podłączonych urządzeniach i czas spędzony przy komputerze, aby obserwować tendencje i rodzące się nawyki.
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 30 dni
Łatwy w użyciu portal internetowy
Łatwiejsze zarządzanie ochroną wszystkich urządzeń za pośrednictwem prostego w obsłudze portalu WWW.
Aplikacja mobilna dla rodziców2
Nadzoruj działania dzieci w Internecie za pomocą urządzenia przenośnego i zmieniaj ustawienia, nawet będąc poza domem.
Nadzorowanie lokalizacji1,2
Wiedz, gdzie są Twoje dzieci, korzystając z narzędzi, które pozwalają monitorować lokalizację urządzeń z systemem Android lub iOS oraz wyświetlać 30-dniową historię wcześniejszych lokalizacji.
Kontrola aplikacji dla urządzeń przenośnych2
Monitoruj pobierane przez dzieci aplikacje dla systemu Android i wskazuj aplikacje, na które wyrażasz zgodę, na przykład YouTube i Facebook.
Nadzorowanie wideo4
Wyświetlaj listę filmów (wraz z ich fragmentami) z serwisu YouTube, które dzieci oglądają na swoich urządzeniach. Pomoże Ci to zdecydować, kiedy konieczna jest interwencja.
Blokada błyskawiczna
Blokując urządzenie, rodzice pomagają dzieciom skupić uwagę na innym zajęciu lub dołączyć do rodzinnego obiadu. Po przełączeniu w tryb blokady wszystkie aplikacje, przeglądarki, gry i produkty firmy Microsoft na urządzeniu stają się trudniej dostępne, aż do jej ręcznego wyłączenia w portalu Family. Poszczególne urządzenia można odblokować przy użyciu kodu PIN. W trybie blokady urządzenia rodzice i dzieci nadal mogą się ze sobą kontaktować.
Raporty miesięczne/tygodniowe
Otrzymuj do skrzynki odbiorczej szczegółowe raporty dotyczące działań dzieci w Internecie.
Najlepsza ochrona przed wirusami i destrukcyjnym oprogramowaniem5
Ochrona przed wirusami, programami typu spyware, destrukcyjnym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu.
Gwarancja 100% ochrony przed wirusami6
Obejmuje stuprocentowy zwrot kosztów: zabezpieczenie urządzeń przed wirusami lub zwrot pieniędzy.
Ochrona tożsamości
Ochrona tożsamości i transakcji internetowych.
Pomoc techniczna dla 10 urządzeń
Zabezpieczenie nawet 10 komputerów PC i Mac oraz urządzeń z systemami Android i iOS w ramach jednej subskrypcji.
Automatyczne tworzenie kopii zapasowej
Automatyczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć, dokumentów finansowych i innych ważnych plików w komputerze z systemem Windows
25 GB pamięci w chmurze
25 GB bezpiecznej pamięci masowej w chmurze na dane komputerowe z możliwością zwiększania pojemności zgodnie z potrzebami
Czołowa w branży technologia zabezpieczeń5
Szybsza i skuteczniejsza ochrona niż w przypadku konkurencyjnych produktów.
Globalne wykrywanie zagrożeń
Wykorzystuje jedną z największych sieci nadzoru cywilnego, umożliwiającą szybkie wykrywanie zagrożeń.

* Aplikacja dla systemu iOS jest dostępna we wszystkich krajach za wyjątkiem:

1 Nadzorowanie lokalizacji wymaga aktywacji rodzicielskiej przed użyciem. Nadzorowanie lokalizacji jest dostępne we wszystkich krajach za wyjątkiem tych.

2 Aplikację mobilną należy pobrać oddzielnie.

4 Nadzorowanie wideo monitoruje filmy oglądane przez dzieci w serwisie YouTube. Funkcja ta nie monitoruje ani nie śledzi filmów z serwisu YouTube udostępnionych na innych witrynach lub blogach.

5 Norton Performance: szczegółowe informacje na temat testów wydajności produktów Norton można znaleźć w następujących dokumentach:


6 Gwarancja ochrony przed wirusami: Aby zakwalifikować się do korzystania z usługi gwarancji ochrony przed wirusami, należy zakupić, odnowić lub uaktualnić subskrypcję Norton bezpośrednio w firmie Symantec lub zasubskrybować usługę automatycznego odnawiania programów Norton. Jeśli ekspert firmy Norton nie będzie w stanie usunąć wirusa z urządzenia, klient może otrzymać pełny zwrot kosztów równy cenie faktycznie zapłaconej za bieżący okres subskrypcji programu lub pakietu Norton. Kwota zwrotu zostanie pomniejszona o wszelkie otrzymane rabaty lub zwroty, a także koszty wysyłki i obsługi oraz stosowne podatki. Nie dotyczy to stanów ani krajów, w których koszty wysyłki, obsługi i podatki podlegają zwrotowi. Zwrot pieniędzy nie obejmuje żadnych szkód poniesionych w wyniku działania wirusów. Szczegóły na stronie Norton.com/guarantee.


Szczegółowe informacje na temat subskrypcji Norton Family:

  Jeśli mieszkasz w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej lub w regionie Azji i Pacyfiku

 • Okres obowiązywania subskrypcji rozpoczyna się od chwili realizacji zakupu online (lub w przypadku odebrania należnej płatności). Aby korzystać z ochrony Norton, konieczne jest pobranie i zainstalowanie programu na każdym docelowym urządzeniu.
 • Oferowana subskrypcja ma charakter cykliczny, tj. zostanie automatycznie odnowiona po upływie pierwszego okresu.
 • W przypadku oferty wstępnej lub ograniczonej czasowo taka oferta obowiązuje tylko w pierwszym okresie subskrypcji (długość okresu zależy od rodzaju nabytej subskrypcji). Po tym okresie subskrypcja będzie co roku odnawiana w cenie odnowienia obowiązującej w danym momencie. Cena może ulec zmianie, ale klienci z wyprzedzeniem otrzymają odpowiednią informację.
 • W okresie subskrypcji dostępne są aktualizacje systemu ochrony i nowe funkcje. Użytkowanie jest uwarunkowane zaakceptowaniem umowy licencyjnej Norton. Użytkownik zyskuje prawo do korzystania z tego produktu na określonej liczbie urządzeń w okresie obowiązywania subskrypcji.
 • W czasie obowiązywania subskrypcji funkcje produktu mogą być dodawane, modyfikowane lub usuwane.

  Jeśli mieszkasz w Europie, na Bliskim Wschodzie lub w Afryce

 • Okres obowiązywania subskrypcji rozpoczyna się od chwili realizacji zakupu online (lub w przypadku odebrania należnej płatności). Aby korzystać z ochrony Norton, konieczne jest pobranie i zainstalowanie programu na każdym docelowym urządzeniu.
 • W okresie subskrypcji dostępne są aktualizacje systemu ochrony i nowe funkcje. Użytkowanie jest uwarunkowane zaakceptowaniem umowy licencyjnej Norton. Użytkownik zyskuje prawo do korzystania z tego produktu na określonej liczbie urządzeń w okresie obowiązywania subskrypcji. W okresie ważności subskrypcji produkt może być wzbogacany o nowe funkcje. Dostępne funkcje mogą być również usuwane lub modyfikowane.
 • Subskrypcja programu oznacza zakup cyklicznej subskrypcji, która zostanie automatycznie odnowiona po upływie wstępnego okresu.
 • Akceptowane są następujące formy płatności za automatyczne odnowienie subskrypcji: karta kredytowa lub karta debetowa. Jeżeli wybrana zostanie inna forma płatności, subskrypcja nie zostanie automatycznie odnowiona i trzeba będzie ręcznie wykonać procedurę odnowienia.
 • Cena
  • Europa
   Ceny podane dzisiaj obowiązują w początkowym okresie subskrypcji (np. przez rok lub dwa lata w zależności od wybranej oferty). Po tym czasie subskrypcja będzie automatycznie odnawiana co rok w cenie 33,99 €. Cena może ulec zmianie, ale klienci z wyprzedzeniem otrzymają odpowiednią informację.
  • Bliski Wschód
   Ceny podane dzisiaj obowiązują w pierwszym okresie subskrypcji (np. przez rok lub dwa lata w zależności od wybranej oferty). Po upłynięciu tego okresu subskrypcja będzie automatycznie odnawiana co roku w cenie 32,99 USD za program Norton Security Standard, 44,99 USD za program Norton Security Deluxe i 59,99 USD za program Norton Security Premium. Cena może ulec zmianie, ale klienci z wyprzedzeniem otrzymają odpowiednią informację.
  • Republika Południowej Afryki
   Ceny podane dzisiaj obowiązują w pierwszym okresie subskrypcji (np. przez rok lub dwa lata w zależności od wybranej oferty). Po upłynięciu tego okresu subskrypcja będzie automatycznie odnawiana co roku w cenie 500 R za program Norton Security Standard, 700 R za program Norton Security Deluxe i 1000 R za program Norton Security Premium. Cena może ulec zmianie, ale klienci z wyprzedzeniem otrzymają odpowiednią informację.
 • Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie, odwiedzając stronę manage.norton.com lub kontaktując się z działem pomocy technicznej Norton. W przypadku anulowania subskrypcji pozostanie ona aktywna przez pozostałą część opłaconego okresu.

© 2019 Symantec Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa Symantec, logo Symantec, logo Checkmark oraz nazwy Norton i Norton by Symantec są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Symantec Corporation lub jej podmiotów stowarzyszonych, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Firefox jest znakiem towarowym organizacji Mozilla Foundation. Nazwa Google Chrome jest znakiem towarowym firmy Google, Inc. Nazwy Mac, iPhone oraz iPad są znakami towarowymi firmy Apple Inc. Nazwa Microsoft i logo Windows są znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation, zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wizerunek Android Robot powielany lub zmodyfikowany na podstawie dzieła stworzonego i udostępnionego przez firmę Google jest używany zgodnie z warunkami licencji uznania autorstwa Creative Commons 3.0 Attribution License. Inne nazwy mogą być znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.