Ekran służy do celów demonstracyjnych i może ulec zmianie
Zarządzaj środowiskiem nauki zdalnej dziecka.
Program Norton Family dostarcza rodzicom informacji potrzebnych, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo i pomagać mu się skupić podczas korzystania z Internetu.
WIĘCEJ INFORMACJI O CZASIE SZKOLNYM
Ekran służy do celów demonstracyjnych i może ulec zmianie
Pozwól dzieciom poznawać świat bezpieczniej
Pomóż swoim dzieciom korzystać z Internetu, jednocześnie chroniąc je przez nieodpowiednimi treściami.
WIĘCEJ INFORMACJI O NADZOROWANIU RODZICIELSKIM
Ekran służy do celów demonstracyjnych i może ulec zmianie
Pomóż dzieciom znaleźć złoty środek
Pomóż dzieciom ustalić limity korzystania z urządzeń i wypracować zdrowe nawyki, które będą im służyć przez całe życie.
WIĘCEJ INFORMACJI O NADZOROWANIU CZASU
Ekran służy do celów demonstracyjnych i może ulec zmianie
Naucz dzieci nawyków bezpiecznego korzystania z Internetu
Oprogramowanie Norton Family zawiera narzędzia, które pokazują aktywność dzieci online i informują o niebezpiecznych zachowaniach, dzięki czemu wiesz, kiedy należy z dziećmi porozmawiać.
WIĘCEJ INFORMACJI O BEZPIECZEŃSTWIE ONLINE

† Nadzorowanie wideo monitoruje filmy oglądane przez dziecko w serwisie YouTube. Funkcja nie monitoruje ani nie śledzi filmów z serwisu YouTube udostępnionych w innych witrynach lub blogach.


‡ Program Norton Family i Kontrolę rodzicielską Norton można zainstalować i używać tylko na urządzeniach z systemem Windows, iOS i Android należących do dziecka. Nie wszystkie funkcje są jednak dostępne na wszystkich platformach. Rodzice mogą monitorować aktywności dziecka i zarządzać nimi z dowolnego urządzenia z systemem Windows, Mac, iOS i Android za pomocą naszych aplikacji mobilnych lub logując się na swoje konto w witrynie my.Norton.com i wybierając opcję kontrola rodzicielska w dowolnej przeglądarce. Program Norton Family i funkcja kontroli rodzicielskiej Norton obsługują popularne przeglądarki, w tym Chrome, Internet Explorer i Firefox. Na urządzeniach z systemem iOS i Android można używać wbudowanej przeglądarki Norton, aby w pełni korzystać z programu Norton Family lub kontroli rodzicielskiej Norton.


†† Aplikację mobilną należy pobrać oddzielnie. Aplikacja dla systemu iOS jest dostępna we wszystkich krajach, poza określonymi wyjątkami.