Ekran służy do celów demonstracyjnych i może ulec zmianie
Zarządzaj środowiskiem nauki zdalnej dziecka.
Program Norton Family dostarcza rodzicom informacji potrzebnych, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo i pomagać mu się skupić podczas korzystania z Internetu.
WIĘCEJ INFORMACJI O CZASIE SZKOLNYM
Ekran służy do celów demonstracyjnych i może ulec zmianie
Znajdź urządzenia przenośne dziecka‡‡
Sprawdzaj, gdzie są Twoje dzieci, korzystając z narzędzi, które monitorują lokalizację urządzeń z systemem Android lub iOS oraz wyświetlają 30-dniową historię wcześniejszych lokalizacji.
WIĘCEJ INFORMACJI O NADZOROWANIU LOKALIZACJI
Ekran służy do celów demonstracyjnych i może ulec zmianie
Pomóż dzieciom znaleźć złoty środek
Pomóż dzieciom ustalić limity korzystania z urządzeń i wypracować zdrowe nawyki, które będą im służyć przez całe życie.
WIĘCEJ INFORMACJI O NADZOROWANIU CZASU
Ekran służy do celów demonstracyjnych i może ulec zmianie
Pozwól dzieciom poznawać świat bezpieczniej
Pomóż swoim dzieciom korzystać z Internetu, jednocześnie chroniąc je przez nieodpowiednimi treściami.
WIĘCEJ INFORMACJI O NADZOROWANIU RODZICIELSKIM

‡‡ Funkcje nadzorowania lokalizacji NIE są dostępne we wszystkich krajach. Odwiedź stronę pomocy technicznej funkcji, aby uzyskać szczegółowe informacje.

‡‡ Aby funkcja mogła działać, należy zainstalować program Norton Family na urządzeniu dziecka i włączyć go.

W przypadku klientów znajdujących się w USA, promień granicy może wynosić od 350 stóp (107 m) do 2 mil (3 km).

W przypadku klientów znajdujących się poza granicami USA, promień granicy w funkcji Ulubione miejsca wynosi od 100 do 3200 metrów.


† Nadzorowanie wideo monitoruje filmy oglądane przez dziecko w serwisie YouTube. Funkcja nie monitoruje ani nie śledzi filmów z serwisu YouTube udostępnionych w innych witrynach lub blogach.


‡ 1. Program Norton Family i funkcja Kontrola rodzicielska Norton mogą być instalowane i używane tylko na należących do dziecka urządzeniach z systemem Windows, iOS i Android. Nie wszystkie funkcje są jednak dostępne na wszystkich platformach.


2. Program Norton Family i funkcje Kontroli rodzicielskiej Norton obsługują popularne przeglądarki, w tym Chrome, Internet Explorer i Firefox. Na urządzeniach z systemem iOS i Android można używać wbudowanej przeglądarki Norton, aby w pełni korzystać z programu Norton Family lub funkcji Kontroli rodzicielskiej Norton.


3. Rodzice mogą monitorować aktywności dziecka i zarządzać nimi z dowolnego urządzenia z systemem Windows, Mac, iOS i Android za pomocą naszych aplikacji mobilnych lub logując się na swoje konto w witrynie my.Norton.com i wybierając opcję Kontrola rodzicielska w dowolnej przeglądarce.


†† Aplikację mobilną i aplikację dla systemu Windows należy pobrać oddzielnie. Aplikacja dla systemu iOS jest dostępna we wszystkich krajach, poza określonymi wyjątkami