Ocenený softvér pre rodičovskú kontrolu

„Norton Family Premier ponúka pôsobivú škálu rodičovskej kontroly a monitorovacích funkcií pre rodičov dnešných neustále pripojených detí.“

- Neil J. Rubenking

av pc logo

Zdroj: www.pcmag.com na základe povolenia. © 2016 Ziff Davis, LLC. Všetky práva vyhradené.

Vyskúšajte Norton Family Premier po dobu 30 dní BEZPLATNE.

Podrobné informácie o predplatnom sú uvedené nižšie.*

UMOŽNITE SVOJIM DEŤOM BEZPEČNE SI UŽÍVAŤ SVOJ PREPOJENÝ SVET

Softvér pre rodičovskú kontrolu Norton Family pomáha chrániť vaše deti pred predátormi na internete tým, že vám umožňuje pozrieť si, čo vaše deti na internete robia, a identifikuje potenciálne nebezpečenstvá, skôr ako z nich vzniknú problémy.

Pozrite si všetky Systémové požiadavky Norton Family
NECHAJTE DETI SKÚMAŤ – BEZPEČNE
Umožnite svojim deťom užívať si internet a zároveň ich chráňte pred nevhodným obsahom a aplikáciami s oceneným softvérom Norton pre rodičovskú kontrolu.
ĎALŠIE INFORMÁCIE O RODIČOVSKEJ KONTROLE
POMÔŽTE DEŤOM NÁJSŤ ROVNOVÁHU
Pomôžte svojim deťom stanoviť si limity používania zariadení a vytvoriť si tak zdravé návyky, ktoré im budú slúžiť po celý život.
ĎALŠIE INFORMÁCIE O DOHĽADE NAD DOBOU POUŽ.
UČTE BEZPEČNÉ ONLINE NÁVYKY
Norton Family ponúka nástroje, ktoré vám ukážu, čo vaše deti robia online a označia nebezpečné správanie, takže sa o tom budete môcť s pokojom porozprávať.
ĎALŠIE INFORMÁCIE O BEZPEČNOSTI ONLINE
NESTRÁCAJTE POKOJ
Aj keď sú deti čoraz nezávislejšie, vy si môžete byť istí, že sú chránené, aj keď ich práve nemáte na očiach - vďaka nástrojom, ktoré mapujú polohu ich zariadenia so systémom Android alebo iOS.1,2
ĎALŠIE INFORMÁCIE O DOHĽADE NAD POLOHOU
Vydanie Norton Security Premium teraz zahŕňa vydanie Norton Family Premier.
Ktorý produkt je pre mňa ten pravý?
Dohľad nad používaním webu
Nechajte vaše deti slobodne skúmať web vďaka nástrojom na blokovanie nevhodných webových stránok, pričom vždy máte prehľad o tom, ktoré lokality navštevujú.
Dohľad nad dobou používania
Majte pod kontrolou, koľko času vaše deti trávia za počítačom používaním zariadení iOS a Android. Podporujte zdravšie návyky naplánovaním špecifických časov počas dňa alebo týždňa, kedy sa každé zariadenie môže použiť, a stanovením, koľko hodín denne môžu vaše deti stráviť na každom zariadení.
Dohľad nad vyhľadávaním
Pozrite sa na slová, výrazy a frázy, ktoré vaše deti hľadajú, a získajte prehľad o ich záujmoch a chráňte ich pred nevhodným obsahom.
Dohľad nad sociálnymi sieťami
Buďte informovaní o tom, ako často sa vaše deti zo svojich počítačov prihlasujú na Facebook, aké meno používajú vo svojich profiloch, aby ste sa s nimi mohli o inteligentných návykoch v súvislosti so sociálnymi médiami rozprávať.
Ochrana osobných údajov
Zabráňte deťom v poskytnutí citlivých osobných údajov, keď sú online, ako sú telefónne číslo, adresa, škola, ktorú navštevujú, alebo e-mailová adresa.
E-mailové upozornenia
Zistíte, keď sa vaše deti pokúsia navštíviť blokovanú stránku. Následne môžete s nimi prediskutovať, či ide o vhodný obsah.
Žiadosť o prístup
Podporte komunikáciu s deťmi tým, že im umožníte, aby vám v rámci služby Norton Family poslali správu, ak s blokovaním stránky alebo pravidlom domácnosti nesúhlasia.
História aktivity
Uvidíte rýchly prehľad toho, čo vaše deti robia na svojich pripojených zariadeniach a koľko času strávili za svojimi počítačmi, čím jasne zachytíte trendy a objavujúce sa návyky.
Posledných 30 dní
Posledných 30 dní
Intuitívny webový portál
Pomáha spravovať ochranu všetkých vašich zariadení z jednoducho použiteľného webového portálu.
Mobilná aplikácia rodičovskej ochrany2
So svojim mobilným zariadením zostaňte v obraze o’ online aktivitách vašich detí, a upravte nastavenia’keď ste na cestách.
Dohľad nad polohou1,2
Zostaňte informovaní o tom, kde vaše deti sú, vďaka nástrojom, ktoré vám umožnia mapovať polohu ich zariadení so systémom Android alebo iOS a poskytujú 30-dňovú históriu, aby ste mohli ukázať, kde boli.
Dohľad nad mobilnými aplikáciami2
Zistíte, ktoré aplikácie vaše deti stiahli do svojich zariadení so systémom Android a vyberte tie, ktoré môžu použiť, ako napr. YouTube a Facebook.
Dohľad nad videom4
Uvidíte zoznam videí zo služby YouTube, ktoré vaše deti pozerali na svojich zariadeniach a dokonca sa vám zobrazí úryvok každého videa, takže budete vedieť, kedy je potrebné sa porozprávať.
Okamžité uzamknutie
Rodičia môžu pomôcť svojim deťom odpútať sa od svojich zariadení uzamknutím zariadení. Deťom to pomôže zmeniť ciele záujmu a môžu si napríklad naplno vychutnať rodinnú večeru. Po uzamknutí zariadenia nebudú prístupné žiadne aplikácie, internetové prehliadače, hry, aplikácie Microsoft ani iné funkcie, až pokiaľ nebude zariadenie manuálne odomknuté v portáli Family. Jednotlivé zariadenia možno odomknúť prostredníctvom kódu PIN. Rodičia a deti môžu spolu komunikovať, aj keď je zariadenie uzamknuté.
Mesačné/týždenné hlásenia
Možnosť doručenia podrobných správ o tom, čo vaši deti práve robia online, a to priamo do priečinka s doručenou poštou.
Najlepšia ochrana pred vírusmi a malvérom5
Chráni pred vírusmi, spyware, malvérom a iným online hrozbami.
Záruka 100 % bez vírusov6
Vrátane našej 100 % záruky: Pomôžeme udržať vaše zariadenie bez vírusov alebo vám vrátime späť vaše peniaze.
Ochrana identity
Chráni vašu identitu a online transakcie.
Podpora pre 10 zariadení
S jedným predplatným ochránite až 10 PC, Mac, Android a iOS zariadení.
Automatické zálohovanie
Automaticky zálohuje vaše fotografie, finančné záznamy a ďalšie dôležité dokumenty podľa vášho výberu na počítači so systémom Windows.
25 GB úložný priestor v cloude
Zahŕňa 25 GB úložného priestoru v cloude pre vaše PC s možnosťou pridať viac v prípade zmeny vašich potrieb.
Vo svojom odvetví špičkové zabezpečenie5
Lepšia a rýchlejšia ochrana ako u konkurencie.
Globálne zisťovanie hrozieb
Na rýchlejšie zaznamenanie hrozby používa jednu z najväčších svetových civilných spravodajských sietí.

*Aplikácia pre systém iOS je dostupná vo všetkých krajinách okrem týchto

1 Služba Dohľad nad polohou si pred použitím od rodičov vyžiada aktiváciu. Služba Dohľad nad polohou je dostupná vo všetkých krajinách okrem týchto.

2 Mobilnú aplikáciu je nutné stiahnuť samostatne.

4 Dohľad nad videom monitoruje videá, ktoré vaše deti sledujú v službe YouTube.com. Nemonitoruje ani nesleduje videá YouTube, ktoré sú vložené na iných webových lokalitách alebo blogoch.

5 Prevádzka a výkon produktu Norton: Ďalšie informácie o testovaní výkonnosti produktu Norton nájdete na:


6 Virus Protection Promise: Ak chcete mať nárok na Virus Protection Promise, musíte si zakúpiť, predĺžiť alebo inovovať predplatné služby Norton priamo od spoločnosti Symantec alebo sa prihlásiť do služby automatického obnovenia Norton. Ak expert služby Norton nedokáže odstrániť vírus z vášho zariadenia, potom môžete dostať plnú náhradu za skutočnú cenu zaplatenú za aktuálne obdobie predplatenia služby Norton, alebo za obdobie aktuálneho balíka predplatného Norton. Výška náhrady bude suma po odpočítaní zliav alebo prijatých náhrad a po odpočítaní prepravných, manipulačných nákladov a uplatniteľných daní s výnimkou určitých štátov a krajín, kde sa preplácajú náklady na dopravu, manipuláciu a dane. Refundáciasa nevzťahuje na prípadné škody vzniknuté v dôsledku vírusov. Podrobnejšie na Norton.com/guarantee.


Podrobnosti o vašom predplatnom na aplikáciu Norton Family:

  Ak žijete v Severnej Amerike, Latinskej Amerike alebo Afrike

 • Vaše predplatné začína, keď sa nákup dokončí online platbou (alebo inak; po prijatí vašej platby). Aby vás produkt Norton chránil, je potrebné si ho stiahnuť a nainštalovať na každom zariadení.
 • Registrujete sa do opakujúceho sa predplatného, ktoré sa po prvom termíne automaticky obnoví.
 • Ak je prítomná úvodná alebo časovo obmedzená ponuka, ponuka bude platná len na prvý termín funkčného predplatného (dĺžka termínu závisí od toho, čo ste si kúpili). Potom sa vaše predplatné obnoví každý rok na vtedy aktuálnu cenu obnovenia predplatného. Cena sa môže zmeniť, vždy vás však budeme informovať vopred.
 • Vaše predplatné zahŕňa aktualizáciu ochrany a nové funkcie, ktoré budú k dispozícii počas obdobia odberu, pod podmienkou prijatia Licenčnej dohody na produkt Norton. Počas obdobia predplatného budete mať pokrytie na zadaný počet zariadení.
 • Počas obdobia odberu sa určité funkcie môžu doplniť, modifikovať alebo odstrániť.

  Ak žijete v Európe, na Blízkom východe alebo v Afrike

 • Vaše predplatné začína, keď sa nákup dokončí online platbou (alebo inak; po prijatí vašej platby). Aby vás produkt Norton chránil, je potrebné si ho stiahnuť a nainštalovať na každom zariadení.
 • Vaše predplatné zahŕňa aktualizácie ochrany a nové funkcie podľa dostupnosti, pod podmienkou prijatia Licenčnej dohody na produkt Norton. Počas obdobia predplatného budete mať pokrytie na zadaný počet zariadení. Počas obdobia predplatného môže dôjsť k pridaniu, úprave alebo odstráneniu funkcií.
 • Predplatením si zakupujete opakované predplatné, ktoré sa po uplynutí počiatočného obdobia bude každoročne automaticky obnovovať.
 • Akceptovaným spôsobom platby na automatické obnovovanie predplatného sú kreditné alebo debetné karty. Ak vyberiete iný spôsob platby, predplatné sa nebude automaticky obnovovať a budete ho musieť obnoviť manuálne.
 • Cena
  • Európa
   Uvedená cena je platná na počiatočné obdobie predplatného (t. j. 1 alebo 2 roky v závislosti od vášho výberu). Po tomto období sa predplatné bude automaticky obnovovať a účtovať čiastkou 39,99 eur ročne. Cena sa môže zmeniť, vždy vás však budeme informovať vopred.
  • Blízky Východ
   Uvedená cena je platná na prvé obdobie predplatného (t. j. 1 alebo 2 roky v závislosti od vášho výberu). Po uplynutí tejto doby bude predplatné automaticky obnovené, pričom vám bude každý rok vyučtovaná za Norton Security Standard suma 32.99 USD, za Norton Security Deluxe 44,99 USD a za Norton Security Premium 59,99 USD. Cena sa môže zmeniť, vždy vás však budeme informovať vopred.
  • Južná Afrika
   Uvedená cena je platná na prvé obdobie predplatného (t. j. 1 alebo 2 roky v závislosti od vášho výberu). Po uplynutí tejto doby bude predplatné automaticky obnovené, pričom vám bude každý rok vyučtovaná za Norton Security Standard suma 500 R, za Norton Security Deluxe 700 R a za Norton Security Premium 1000 R. Cena sa môže zmeniť, vždy vás však budeme informovať vopred.
 • Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť na adrese manage.norton.com alebo kontaktovaním podpory Norton. V prípade zrušenia bude predplatné naďalej aktívne až do uplynutia zostávajúcej časti obdobia predplatného, ktoré už bolo zaplatené.

© 2019 Symantec Corporation. Všetky práva vyhradené. Symantec, logo Symantec, logo Checkmark, Norton a Nortonby Symantec are trademarks or registered trademarks of Symantec Corporation or its affiliates in the United States and other countries. Firefox is a trademark of Mozilla Foundation. Google Chrome is a trademark of Google, Inc. Mac, iPhone, and iPad are trademarks of Apple Inc. Microsoft and the Windows logo are trademarks of Microsoft Corporation in the United States and/or other countries. The Android robot is reproduced or modified from work created and shared by Google and used according to terms described in the Creative Commons 3.0 Attribution License. Other names may be trademarks of their respective owners.