Ekran tanıtım amaçlıdır ve değişebilir
Ekran tanıtım amaçlıdır ve değişebilir
Çocukların daha güvenle keşfetmelerini sağlar
Çocuklarınızı uygunsuz içeriklerden koruyarak internetin keyfini doyasıya çıkarmalarını sağlayın.
EBEVEYN GÖZETİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ
Ekran tanıtım amaçlıdır ve değişebilir
Bırakın dengeyi kendisi kursun
Hayatları boyunca işlerine yarayacak olan cihaz kullanma ve sağlıklı alışkanlıklar geliştirmeyle ilgili sınırları kendilerinin belirlemelerine izin verin.
ZAMAN GÖZETİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ
Ekran tanıtım amaçlıdır ve değişebilir
Güvenli çevrimiçi alışkanlıklar edinmelerini sağlayın
Norton Family, çocuklarınızın çevrimiçi zamanlarında ne yaptıklarını gösteren ve üzerine tavsiyeler verebileceğiniz güvenli olmayan davranışları işaretleyen araçlara sahiptir.
İNTERNET GÜVENLİĞİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

† Video Gözetimi, çocuklarınızın görüntülediği YouTube.com videolarını denetler. Başka web siteleri veya bloglarda gömülü olarak verilen YouTube videolarını denetlemez veya izlerini sürmez.


‡ Norton Family ve Norton Ebeveyn Denetimi, yalnızca bir çocuğun Windows PC, iOS ve Android cihazlarına kurulabilir ve kullanılabilir ancak her özellik tüm platformlarda mevcut değildir. Ebeveynler, çocuklarının etkinliklerini herhangi bir Windows PC, Mac, iOS ve Android cihazından mobil uygulamalarımız aracılığıyla veya my.Norton.com adresine giriş yaparak herhangi bir tarayıcı aracılığıyla Ebeveyn Denetimi‘ni seçerek izleyebilir ve yönetebilir. Norton Family ve Norton Ebeveyn Denetimi özellikleri, Chrome, Internet Explorer ve Firefox dahil olmak üzere popüler tarayıcıları destekler. iOS ve Android‘de, Norton Family veya Ebeveyn Denetimi‘nin tüm avantajlarından yararlanmak için yerleşik Norton Tarayıcı‘yı kullanabilirsiniz.


†† Mobil uygulama ayrıca indirilmelidir. iOS uygulaması şu ülkeler dışında kullanılabilir