Ödüllü Ebeveyn Denetimi Yazılımı

"Norton Family Premier, günümüzün sürekli İnternet’te olan çocuklarının aileleri için çok sayıda etkili ebeveyn denetimi ve gözetim özellikleri sunar."

- Neil J. Rubenking

av pc logo

www.pcmag.com adlı web sitesinden izin alınarak kullanılmıştır. © 2016 Ziff Davis, LLC. Tüm Hakları Saklıdır.

Norton Family Premier’i 30 gün ÜCRETSİZ deneyin

Aşağıdaki abonelik bilgilerine bakın.*

ÇOCUKLARINIZIN İLETİŞİM DÜNYASININ KEYFİNİ GÜVENLE ÇIKARMALARINA YARDIMCI OLUN

Norton Family ebeveyn denetimi yazılımı, çocuklarınızın İnternet ortamında neler yaptığını göstererek onları siber saldırganlardan korumanıza ve olası tehlikeler birer soruna dönüşmeden önce bu tehlikeleri tanımlamanıza yardımcı olur.

Norton Family Sistem Gereksinimleri’nin tamamına göz atın
ÇOCUKLARINIZ — GÜVENLİ ORTAMDA KEŞFETSİN
Norton’ın ödüllü ebeveyn denetimi yazılımı ile çocuklarınızı uygunsuz içeriklerden ve uygulamalardan koruyarak, internetin keyfini doyasıya çıkarmalarına izin verin.
EBEVEYN DENETİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ
BIRAKIN DENGEYİ KENDİSİ KURSUN
Hayatları boyunca işlerine yarayacak olan doğru cihaz kullanımı ve sağlıklı alışkanlıklar benimseme ile ilgili sınırları kendilerinin belirlemelerine izin verin.
ZAMAN GÖZETİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ
GÜVENLİ İNTERNET ALIŞKANLIKLARI EDİNMELERİNİ SAĞLAYIN
Norton Family, çocuklarınızın çevrimiçi zamanlarında ne yaptıklarını gösteren ve hakkında konuşabileceğiniz güvenli olmayan davranışları işaretleyen araçlara sahiptir.
İNTERNET GÜVENLİĞİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ
İÇİNİZ RAHAT ETSİN
Çocuklarınız daha bağımsız olabilecekleri yaşa geldikçe, Android veya iOS cihazlarının konumunu belirlemeye yarayan araçlar sayesinde, sizin gözetiminizde olmasalar bile güvende olduklarını bilerek rahatlayabilirsiniz.1,2
KONUM GÖZETİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ
Norton Family Premier, artık Norton Security Premium’a dahil edilmiştir.
Benim için hangi ürün uygun?
Web Gözetimi
Uygunsuz web sitelerini engelleyen ve hangi sitelerin ziyaret edildiği konusunda sizi bilgilendiren araçlarla çocuklarınızın İnternet’i özgürce keşfetmelerine izin verin.
Zaman Gözetimi
Çocuklarınızın bilgisayarları, iOS ve Android cihazları ile ne kadar zaman geçirdikleri konusunda bilgi sahibi olun. Her cihazın gün içinde veya hafta boyunca kullanılabileceği belirli süreler planlayarak ve her bir cihaz ile günün kaç saati vakit geçirebileceklerini belirleyerek onları sağlıklı alışkanlıklar edinmeye teşvik edin.
Arama Gözetimi
İlgi alanlarına yönelik bilgi sahibi olmak ve onları uygunsuz içeriklerden koruyabilmek için çocuklarınızın aradığı kelime, terim ve ifadeleri görün.
Sosyal Ağ Gözetimi
Çocuklarınızın bilgisayarlarında Facebook oturumlarını ne sıklıkta açtıklarını, profillerinde kullandıkları adı görerek onlarla akıllı sosyal medya alışkanlıkları kazanmalarına yardımcı olun.
Kişisel Bilgi Koruması
Çocuklarınızın çevrimiçi ortamlarda telefon numarası, adres, gittikleri okul veya e-posta adresi gibi hassas kişisel bilgilerini paylaşmalarını önleyin.
E-posta Uyarıları
Uygun içerik hakkında bir konuşma başlatabilmek için çocuğunuzun engellenen bir siteyi ne zaman ziyaret etme girişiminde bulunduğunu öğrenin.
Erişim Talebi
Çocuklarınızın engellenmiş bir site veya ev kuralını kabul etmediklerinde Norton Family’den size bir not göndermelerine olanak sağlayarak iletişim yollarını açın.
Etkinlik Geçmişi
Bir bakışta çocuklarınızın bağlı cihazlarında neler yaptıklarını ve harcadıkları süreyi görerek eğilimlerini ve yeni alışkanlıklarını net bir şekilde belirleyin.
Son 30 Gün
Son 30 Gün
Kullanıcı Dostu Web Portalı
Kullanıcı dostu web portalı ile tüm cihazlarınızın korumasını yönetmenize yardımcı olur.
Ebeveyn Mobil Uygulaması2
Mobil cihazınız üzerinden çocuklarınızın çevrimiçi etkinlikleri hakkında bilgi almaya devam edin ve hareket halindeyken bile ayarlar yapın.
Konum Gözetimi1,2
Android veya iOS cihazlarının konumunu belirlemeye yarayan ve bulundukları konumlar hakkında 30 günlük bir geçmiş bilgisi sunan araçlar sayesinde çocuğunuzun nerede olduğunu öğrenin.
Mobil Uygulama Gözetimi2
Çocuklarınızın hangi uygulamaları indirdiklerini görün ve YouTube, Facebook gibi uygulamalar arasından hangilerini kullanabileceklerini kendiniz seçin.
Video Gözetimi4
Çocuklarınızın cihazlarında izledikleri YouTube videolarının bir listesini görün ve hatta her bir videoya ait küçük bir parçayı izleyerek onlarla ne zaman bir konuşma yapmanız gerektiğine karar verin.
Hemen Kilitle
Ebeveynler cihazı kilitleyerek çocukların ara vermesini sağlayabilir ve çocuklar da bu sayede yeniden odaklanabilir veya akşam yemeğinde ailelerine katılabilir. Kilitleme modu etkinleştirildikten sonra, Family Portal aracılığıyla manuel olarak devre dışı bırakılmadıkça tüm cihaz uygulamalarına, web tarayıcılarına, oyunlara, Microsoft ürünlerine ve daha birçok şeye erişim sağlanamaz. Farklı cihazların kilidi bir PIN aracılığıyla açılabilir. Cihaz kilitleme modundayken ebeveynler ve çocuklar birbirleriyle iletişim kurmaya devam edebilir.
Aylık/Haftalık Raporlar
Çocuklarınızın çevrimiçi etkinliklerine ilişkin doğrudan gelen kutunuza ayrıntılı raporlar alın.
En İyi Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Koruması5
Virüslere, casus yazılımlara, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korur.
Virüsten %100 Koruma Garantisi6
%100 koruma garantimizi içerir: Cihazlarınızı virüslerden koruyamazsak paranızı iade ediyoruz.
Kimlik Koruması
Kimliğinizi ve çevrimiçi işlemlerinizi güvende tutar.
10 Cihaza Kadar Destek
Tek bir abonelikle 10 adete kadar bilgisayar, Mac, Android ve iOS cihazınızı korur.
Otomatik Yedekleme
Windows bilgisayarınızda seçtiğiniz fotoğraflarınızı, finansal ve diğer önemli belgelerinizi otomatik olarak yedekler.
25 GB Bulut Depolama
İhtiyaçlarınıza göre daha fazlasını ekleyebileceğiniz seçeneklerle birlikte bilgisayarınız için 25 GB güvenli bulut depolama alanı içerir.
Sektöründe Lider Güvenlik5
Rakiplerimize göre daha iyi ve daha hızlı koruma sunar.
Küresel Tehdit Algılama
Tehditleri daha hızlı tespit etmek için en büyük küresel sivil istihbarat ağlarından birini kullanır.

*iOS uygulaması şu ülkeler dışında kullanılabilir

1 Konum Gözetimi, kullanımdan önce ebeveyn tarafından etkinleştirilmelidir. Konum Gözetimi şu ülkeler dışında kullanılabilir.

2 Mobil uygulama ayrıca indirilmelidir.

4 Video Denetimi, çocuklarınızın görüntülediği YouTube.com videolarını denetler. Başka web siteleri veya bloglarda gömülü olarak verilen YouTube videolarını denetlemez veya izlerini sürmez.

5 Norton Performansı: Norton ürün performans testleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıya göz atın:


6 Virüsten Koruma Sözü: Virüsten Koruma Sözü fırsatından faydalanabilmek için Norton aboneliğinizi doğrudan Symantec’ten satın almanız, yenilemeniz veya yükseltmeniz ya da Norton Otomatik Yenileme Hizmeti’ne abone olmanız gerekir. Bir Norton uzmanı cihazınızdan virüsü temizleyemezse, geçerli Norton abonelik döneminiz ya da geçerli Norton abonelik paketiniz için ödediğiniz ücrete bağlı olarak tam para iadesi alabilirsiniz. Para iadesi, posta, taşıma ve vergilerin iade edilebilir olduğu belirli eyalet veya ülkeler dışında, alınan indirimler veya para iadeleri ve posta, taşıma ve uygulanan vergiler düşülerek yapılacaktır. Virüsler sonucu ortaya çıkan zararlar için para iade edilmez. Ayrıntılar için bkz. Norton.com/guarantee.


Norton Family aboneliğiniz hakkında bilgiler:

  Asya Pasifik, Kuzey Amerika veya Latin Amerika’da yaşıyorsanız

 • Aboneliğiniz, İnternet’ten yapılan ödeme işlemleri tamamlandığında (veya ödemeniz alındığında) başlar. Norton tarafından korunmak için yazılımı tüm cihazlarınıza indirmeli ve yüklemelisiniz.
 • İlk dönemden sonra otomatik olarak yinelenen bir aboneliğe kaydolursunuz.
 • Giriş seviyesi veya sınırlı süre için geçerli bir teklif sunulduysa, bu teklif yalnızca aboneliğin ilk dönemi için geçerlidir (dönem süresi, satın almanıza bağlıdır). Bundan sonra aboneliğiniz her yıl o dönemde geçerli olan yenileme ücreti üzerinden yenilenir. Fiyat değişebilir ancak değiştirilmeden önce mutlaka size bilgi verilecektir.
 • Aboneliğiniz, Norton Lisans Sözleşmesi’nin kabul edilmesine bağlı olarak, abonelik süresi boyunca kullanılabilen güncellemeleri ve yeni özellikleri içerir. Abonelik süresi boyunca belirli sayıda cihaz için korumaya sahip olacaksınız.
 • Abonelik süresi içinde özellikler eklenebilir, değiştirilebilir veya kaldırılabilir.

  Avrupa, Orta Doğu veya Afrika’da yaşıyorsanız

 • Aboneliğiniz, İnternet’ten yapılan ödeme işlemleri tamamlandığında (veya ödemeniz alındığında) başlar. Norton tarafından korunmak için yazılımı tüm cihazlarınıza indirmeli ve yüklemelisiniz.
 • Aboneliğiniz, Norton Lisans Sözleşmesi’nin kabul edilmesine bağlı olarak, abonelik süresi boyunca kullanılabilen güncellemeleri ve yeni özellikleri içerir. Abonelik süresi boyunca belirli sayıda cihaz için korumaya sahip olacaksınız. Özellikler abonelik süresi boyunca eklenebilir, değiştirilebilir veya kaldırılabilir.
 • Norton Security‘ye abone olarak, satın aldığınız başlangıç döneminin ardından her yıl otomatik olarak yenilenen bir abonelik satın almış olursunuz.
 • Aboneliğinizin otomatik yenilenmesi için kabul edilen ödeme yöntemleri kredi kartı veya banka kartıdır. Farklı bir ödeme yöntemi seçerseniz, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu durumda manuel olarak yenilemeniz gerekecektir.
 • Fiyat
  • Avrupa
   Bugün verilen fiyat aboneliğinizin ilk dönemi için geçerlidir (ör. seçiminize bağlı olarak 1 yıl veya 2 yıl). Bu sürenin ardından aboneliğiniz her yıl 39.99€’dan otomatik olarak yenilecektir ve ücretlendirilecektir. Fiyat değişebilir ancak değiştirilmeden önce mutlaka size bilgi verilecektir.
  • Orta Doğu
   Bugün verilen fiyat aboneliğinizin ilk dönemi için geçerlidir (ör. seçiminize bağlı olarak 1 yıl veya 2 yıl). Bundan sonra aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir ve Norton Security Standart için her yıl 32.99$’dan, Norton Security Deluxe 44.99$’dan ve Norton Security Premium 59.99$’dan faturalandırılır. Fiyat değişebilir ancak değiştirilmeden önce mutlaka size bilgi verilecektir.
  • Güney Afrika
   Bugün verilen fiyat aboneliğinizin ilk dönemi için geçerlidir (ör. seçiminize bağlı olarak 1 yıl veya 2 yıl). Bundan sonra aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir ve Norton Security Standart için her yıl 500 R’den, Norton Security Deluxe 700 R’den ve Norton Security Premium 1000 R’den faturalandırılır. Fiyat değişebilir ancak değiştirilmeden önce mutlaka size bilgi verilecektir.
 • İstediğiniz zaman manage.norton.com adresinden veya Norton Support ile iletişime geçerek abonelikten çıkabilirsiniz. Abonelikten çıkarsanız, aboneliğiniz, ödediğiniz abonelik süresinin kalanında da etkin olacaktır.

© 2019 Symantec Corporation. Tüm hakları saklıdır. Symantec, Symantec Logosu, Checkmark Logosu, Norton ve Nortonby Symantec are trademarks or registered trademarks of Symantec Corporation or its affiliates in the United States and other countries. Firefox is a trademark of Mozilla Foundation. Google Chrome is a trademark of Google, Inc. Mac, iPhone, and iPad are trademarks of Apple Inc. Microsoft and the Windows logo are trademarks of Microsoft Corporation in the United States and/or other countries. The Android robot is reproduced or modified from work created and shared by Google and used according to terms described in the Creative Commons 3.0 Attribution License. Other names may be trademarks of their respective owners.